Giełda 4+

FURGONETKA SP Z O O SPOLKA KOMANDYTOWA

Zaprojektowano dla iPada

    • Gratis

Zrzuty ekranu

Opis

Bezpłatna i praktyczna aplikacja dedykowana użytkownikom szukającym optymalnej formy transportu dla nawet najbardziej nietypowej przesyłki. Aplikacja Furgonetka Giełda to stały dostęp do wystawionych przez Ciebie ogłoszeń na które odpowiadają przewoźnicy - przedstawiając wyłącznie konkurencyjne oferty. Możesz mieć pewność, że w krótkim czasie zlecisz wysyłkę tanio i bezpiecznie! Sam zdecydujesz w wybranym przez Ciebie momencie, która spośród wielu propozycji jest najkorzystniejsza.

Lista dostępnych funkcji:
- Dodawanie zleceń transportowych,
- Przeglądanie listy zleceń,
- Składanie ofert oraz zapytań,
- Wystawianie komentarzy do transakcji

Aplikacja sprawi, że oszczędzisz czas, który poświęcasz na zbieranie ofert od przewoźników, nigdy więcej też nie pomyślisz, że przeprowadzka, sprowadzenie samochodu czy zakup większego sprzętu to dla Ciebie kłopot - od razu wejdziesz na Furgonetka Giełda!

W planach mamy stały rozwój aplikacji i wzbogacanie jej o nowe funkcjonalności. Czekamy na Wasze wiadomości z uwagami/sugestiami: tech@furgonetka.pl.

Facebook https://www.facebook.com/FurgonetkaPL?ref=hl
WWW http://gielda.furgonetka.pl/

Co nowego

Wersja 1.7

* Poprawki powiadomień
* Wsparcie dla iPhone z wcięciem w ekranie

Prywatność w aplikacji

Deweloper (FURGONETKA SP Z O O SPOLKA KOMANDYTOWA) nie podał Apple szczegółów dotyczących zasad ochrony prywatności oraz przetwarzania danych. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z zasadami ochrony prywatności dewelopera.

Brak informacji

Podczas zgłaszania kolejnego uaktualnienia aplikacji deweloper będzie musiał podać informacje dotyczące ochrony prywatności.

Więcej od tego dewelopera

Podobna muzyka

Finance
Business
Business
Finance
Finance
Business