Screenshots

Description

Girne Amerikan Üniversitesi Resmi Apple Uygulamasıdır. Öğrenci, personel ve akademik kadroyu bilgilendirmek için özellikler içerir.
- Haberler
- Etkinlikler
- Duyurular
- Videolar
- Haritalar
- Acil Bildirimler

GAU HAKKINDA
Kıbrıs`ın ilk üniversitesi olan Girne Amerikan Üniversitesi 1985 yılından bu yana yenilikçi ve çağdaş yaklaşımı ile sürekli gelişmekte ve eğitim standartlarını yükseltmektedir. 10.000` i aşkın öğrencisi ile büyük GAU Ailesi, "WELCOME TO ONE, BE ONE " felsefesi ile öğrencilerini de GAU Ailesinden bir birey olarak görmektedir.
Türkiye Yüksek Öğretim Kurulu (YÖK) başta olmak üzere, tüm dünyada tanınan GAU, 27 ayrı akreditasyona sahip olmakla, bulunduğu coğrafyanın "diploması en geçerli" üniversitesidir.
Uluslararası üyelik ve akreditasyonları olan bir diploma sahibi olmanın avantajlarını, tüm dünyada yaşayan GAU Öğrencileri, aynı zamanda GAÜ Paralel Eğitim Sistemi ile, Girne, Washington, Canterbury, Karpaz, İstanbul kampüslerimizde eğitimlerini sürdürebilmektedirler.
GAU, 1995 yılı itibarı ile Hindistan, Kazakistan, Pakistan, Sri Lanka, Kırgızistan, Türkiye, Polonya, Rusya, Beyaz Rusya, ABD, Birleşik Krallıklar, Çek Cumhuriyeti ve Hong Kong’da eğitim ortaklıkları kurmuştur. Bu ortaklıklar, öğrencilerin farklı kültürleri tanıma ve öğrenme deneyimleri kazanmalarına imkan sağlamak için, öğrenci ve fakülte değişimlerini kapsamaktadır. Kurucuların hedefi, topluma bilgili, yetenekli, yaratıcı ve eğitimli bireyler kazandırmaktır. GAU, İşletme ve Ekonomi, Hukuk, Mühendislik, Mimarlık, İletişim, Beşeri Bilimler, Eğitim, Sağlık , Denizcilik ve Havacılık alanlarında uzman akademik kadrosu ile eğitim vermektedir.

What’s New

Version 1.1

All interfaces are regulated for iPad resolutions.

Information

Seller
Universal Brands Group
Size
3.9 MB
Category
Education
Compatibility

Requires iOS 6.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
You must be at least 17 years old to download this app.
Frequent/Intense Mature/Suggestive Themes
Copyright
© LionsSoftware Inc. 2015
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like