Screenshots

Description

Ne giysem derdine son. Alanında uzman modacılarımız gideceğiniz yere ve zamana göre size özel kombinler hazırlamak için seni bekliyor. Dilersen kendi hazırladığın kombin için ya da alışveriş anında kararsız kaldığın durumlar için Fikir Al bölümünden hızlı bir şekilde fikir alabilirsin. Üye ol ve kullanmaya başla.

PREMIUM KULLANICILAR İÇİN

Bu uygulamanın premium özelliklerine erişmek için üyelik satın alınması gerekmektedir. Üç adet üyelik opsiyonu bulunmaktadır:
Bronz Aylık Üyelik $1,99 (veya yerel para birimi cinsinden karşılığı) tutarındadır ve iptal edilene kadar otomatik olarak yenilenir.
Altın Üyelik Paketi $2,99 (veya yerel para birimi cinsinden karşılığı) tutarındadır ve iptal edilene kadar otomatik olarak yenilenir.
Platin Üyelik Paketi $5,49 (veya yerel para birimi cinsinden karşılığı) tutarındadır ve iptal edilene kadar otomatik olarak yenilenir.
Üyelik, mevcut ödeme döneminin bitmesine en az 24 saat kala iptal edilmediği takdirde, otomatik olarak yenilenecektir.
Hesap Ayarları içerisinden üyelik tercihleri değiştirilmediği sürece, mevcut ödeme döneminin bitmesine 24 saat kala iTunes hesabından ödeme otomatik olarak alınacaktır. Satın alım sonrasında üyelik tercihleri Hesap Ayarları içerisinden yönetilebilir. Eğer teklif edilirse, ücretiz deneme sürecinin kullanılmamış her hangi bir kısmı abonelik satın alınınca süreden kesilebilir.

Gizlilik Politikası: https://giydirbeni.com.tr/gizlilik.html
Hizmet Koşulları: https://giydirbeni.com.tr/hizmet.html

What’s New

Version 1.7.9

*Ufak hatalar giderildi.

App Privacy

The developer, Aee Corporation, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like