iPhone Ekran Görüntüleri

Açıklama

Gizli Depo - Fotoğraf ve Video Sakla Kilitle uygulamamız ile artık gizli ve mahrem verilerinizi uygulama içerisinde güvenli olarak depolayarak çoklu parola seçeneği sayesinde şifreleyerek saklamak mümkün. Touch ID desteği sayesinde dilerseniz parmak izinizi de kullanabilirsiniz. Çok gizli sırlarınızı, fotoğraflarınızı ve videolarınızı, notlarınızı, kişilerinizi en gelişmiş güvenlik algoritmalarını kullanan uygulamamız ile saklayarak koruyun! Üstelik ücretsiz...

MEDYA ALBUMLERI
- Gizli Depo uygulaması ile dilediğiniz sayıda albüm oluşturarak fotoğraf ve video dosyalarınızı gruplayarak güvenli bir şekilde uygulama içerisinde saklayabilirsiniz.

- Gizli Deponuzda bulunan video ve fotoğrafları dilediğinizde dışarı aktararak tekrar cihazınızın Fotoğraflar albümüne geri alabilirsiniz.

- Gizli Depo uygulaması içerisindeki kamera modülü ile direk uygulama içerisine fotoğraf çekerek kaydedebilirsiniz.

- Sadece birkaç dokunma ile uygulama içerisindeki albümler arasında fotoğraf ve video taşıması gerçekleştirebilirsiniz.


SAHTE PAROLA MODU
- Ayarlar sekmesinden sahte parola oluşturabilirsiniz. Eğer uygulama oluşturdugunuz bu parola ile açılırsa oluşturdugunuz albümler ve içerisindeki fotoğraf ve videolar otomatik olarak gizlenecektir.

- Ayrıca sahte parola ile uygulama içerisine sadece sahte parola modunda görünecek albümler oluşturabilir ve içeri fotoğraf ve vidio dosyaları aktarabilirsiniz. (Gerçek parola ile uygulamayı açana kadar gizli dosyalarınız asla görünmeyecektir.)

-Gerçek parola ile sisteme giriş yapılana kadar Ayarlar sekmesi gizlenecek ve bu sayede sahte parola modunda herhangi bir ayar değişikliği yapılamayacaktır.


GIZLI TARAYICI
- Gizli tarayıcı sayesinde dilediğinizce sörf yapabilirsiniz. Tüm gezdiğiniz sayfa bilgileri Gizli Depo uygulaması içerisinde kalacağından hiçkimse mahrem gezinti bilgilerinize erişemeyecektir.

- Gizli tarayıcı özel algoritması sayesinde sörf yaparken herhangi bir görsel üzerine uzun dokunma yapmanız durumunda ayrı bir menü açılarak, bu görseli Gizli Depo içerisinde oluşturdugunuz albümlere kaydedebilmeniz sağlanacaktır.


NOTLAR & KİŞİLER
- Gizli Depo uygulaması içerisinde gelen bütünleşik notlar modülü ile en gizli bilgilerinizi, hesap şifrelerinizi, mahrem notlarınızı uygulama içerisinde saklayabilirsiniz.

- Aynı zamanda bütünleşik rehber modülü sayesinde dilerseniz cihazınızın rehberinden kişi aktarabilir, dilerseniz yeni kişi oluşturarak Gizli Depo Rehberiniz içerisinde kişi bilgilerini güvenle saklayabilirsiniz.


İZİNSİZ PAROLA GİRME DENEMELERİ & BAŞARILI GİRİŞ KAYITLARI
- Tüm izinsiz parola denemeleri GPS yer bilgisi, zaman bilgisi ve girişimi deneyen kişinin fotoğrafı ile birlikte kayıt altına alınmaktadır. Bu sayede sizden habersiz hiçkimse uygulamayı açamayacak ve deneyenleri de kolaylıkla tespit edebileceksiniz.

- Ayrıca başaırılı parola ile giriş yapılana kadar uygulama ikonu bildirim sayısı ile başarısız giriş denemelerini uygulamayı daha açmadan görebileceksiniz.

- Dilerseniz başarılı parola girişlerini de kaydetmeyi aktifleyebilirsiniz.

NOT :
- Tüm verileriniz, fotoğraflarınız ve videolarınız uygulama içerisinde saklandığından uygulamayı silmeden önce mutlaka yedek almalısınız, aksi durumda verileriniz silinebilir.
- Gizli Deponuza video ve fotoğraf aktarımı yaptıktan sonra bu aktardığınız medyaları fotoğraf albümünüzden silmek isteyip istemediğiniz sorulacaktır. Eğer silmemeyi seçerseniz bu fotoğraf ve videoları elle silmeniz gerekecektir.

Disclaimer : Gizli Depo - Fotoğraf ve Video Sakla Kilitle uygulaması gizli ve mahrem verilerinizi uygulama içerisine kaydederek parola ile koruma altına almaktadır. Bu uygulama tüm cihazı şifrelemek için dizayn edilmemiştir.

Yenilikler

Sürüm 1.04

-Hata düzeltmeleri yapıldı.

Oylar ve Yorumlar

4.4/5
9 Oy

9 Oy

غبي جدا ,

Needs updating

I bought it and did not ask me again 😡

Justinw.andre ,

No complaints

I absolutely have no complaints about this app

Ladysmonaco ,

Great app

It would bebgreat if you could remove ads

Uygulama Gizliliği

Hakan Cakiroglu adlı geliştirici, gizlilik politikasını ve verileri işleme ayrıntılarını Apple’a vermemiştir.

Bilgi Verilmedi

Bir sonraki uygulama güncellemesini teslim ederken geliştiricinin gizlilikle ilgili bilgi vermesi gerekir.

Destekledikleri

  • Aile Paylaşımı

    Aile Paylaşımı etkinleştirildiğinde en fazla altı aile üyesi bu uygulamayı kullanabilir.

Bu Geliştiricinin Diğer Uygulamaları

Diğer Beğenebilecekleriniz