Screenshots

Description

gjirafaVideo app - Platforma më e madhe shqiptare që ofron mundësi të shikoni dhe ngarkoni video.
Vendi ku mund të shikoni video të ndryshme vendore për çdo kategori filma, seriale, emisione, lajme, dokumentarë e shumë të tjera.

Shiko video kudo dhe kurdo, nga telefoni, tableti, laptopi, kompjuteri, e televizori.

Të mirat që ofron aplikacioni gjirafaVideo:
- Shiko video ekskluzive vetëm në gjirafaVideo
- Serialet më të shikuara shqiptare si: Schengen Visa, Beni, Stupcat, Kafeneja Jonë, Ekspertiza
- Filma vendor nga QKK dhe prodhues të ndryshëm
- TapQuiz – Quizi i popullarizuar, inovativ e interaktiv.
- Lajmet më të fundit nga portalet më të vizituara shqiptare
- Live TV 24 orë
- Aplikacion interaktiv përmes komenteve e votimeve
- Opsioni “Share” që të shpërndani videot në platforma të ndryshme apo mes shoqërisë
- Kategori e veçantë me video vetëm për fëmijë
- Përmes butonit “Ndjek” nuk ju humbet asnjë prodhim i ri
- Njoftime në ‘notifications’ për çdo lansim të ri
- gjirafaVideo Premium – ku për vetëm 1 euro në muaj ju mund të ndiqni prodhime ekskluzive, pa reklama, me kualitet të lartë, e mundësi shkarkimi
- Mundësia që të vlerësoni videot dhe të lini përshtypjet tuaja

Politika e privatësisë dhe kushtet e pëdorimit:
- https://video.gjirafa.com/per-ne#politika-e-privatesise
- https://video.gjirafa.com/per-ne#kushtet-e-perdorimit

Të gjitha të drejtat autoriale janë të rezervuara sipas kushteve dhe politikave të përdorimit. Në momentin që ngarkohet përmbajtje në GjirafaVideo, përdoruesit i japin të drejtën Gjirafa, Inc., licencën globale për shpërndarje dhe përdorim në riprodhim, shkarkim, shpërndarje dhe shfaqje në forma të ndryshme, por gjithnjë të lidhura me shërbimin e Gjirafa, Inc. dhe degëve të saja. Me këtë rast gjithashtu i ipet mundësi secili përdorues të shërbimit të ketë një leje, jo-ekskluzive të qasjes në përmbajtje përmes shërbimit, që nëkupton mundësinë e përdorimit, riprodhimit, shkarkimit, shpërndarjes, shfaqjes dhe gjërave tjera të lidhura me shërbimin sipas kushteve të përdorimit.

Nëse besoni se të drejtat tuaja autoriale janë shkelur, ju lutem të na kontaktoni në contact@gjirafa.com.

What’s New

Version 2.3.7

- Përmirësimi i gabimeve

Ratings and Reviews

4.1 out of 5
85 Ratings

85 Ratings

gjinhaziri ,

Chromecast support

Can you please make this app availabe for casting

bushkalli ,

Cannot share to smart TV

Why can’t I cast this to my smart TV? It’s pointless to have all that content and not be able to watch it on a tv.

Flamur Bublica ,

Ri-dizajnimi më i mirë deri tash!

Ndonëse ka vend për përmirësime të vogla në dizajn, lirisht mund të them që ky ri-dizajnim i aplikacionit është puna më e mirë që e keni bo deri tash. Po shpresoj që edhe me ‘player’ keni me punu ma shumë dhe në ikona, sepse i keni shumë “bold”. Suksese! 🧡🤎

Information

Seller
Gjirafa, Inc.
Size
69.6 MB
Compatibility

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
17+
Frequent/Intense Mature/Suggestive Themes
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like