GoNet EV CPMS 4+

Marcin Gonet

Designed for iPhone

    • Free

iPhone Screenshots

Description

Aplikacje z Grupy GoNet CPMS to oprogramowanie przeznaczone do zarządzania siecią stacji ładowania aut elektrycznych EV. Zaimplementowany moduł mobilny, dostępny na platformie iOS daje możliwość wyszukania i uruchamiania stacji ładowania przy pomocy telefonu komórkowego klienta. Nasz system może pracować bez rejestracji, umożliwiamy ładowanie auta w trybie Ad-Hoc. Obsługujemy płatności poprzez BLIK, Google Pay, PayPal, Karty VISA oraz Mastercard!
Nasz system posiada budowę modułową.
GoNet CPMS Mobile – Oprogramowanie dla klienta końcowego pracującego pod kontrolą iOS Zaimplementowany moduł prostego ładowania umożliwia szybkie uruchomienie stacji ładowania każdemu kto poda jej numer. Dostępna w aplikacji mapa może być dowolnie spersonalizowana. To użytkownik telefonu decyduje czy chce widzieć tylko stacje kontrolowane przez naszą platformę czy również stacje zgłoszone do ogólnopolskiego systemu EIPA. Aplikacja daje możliwość przefiltrowania stacji ładowania również w oparciu o posiadane złącze (CCS, CHAdeMO, AC, GBT, Tesla). Planując swoją podróż użytkownik może zawęzić przegląd stacji tylko do stacji znajdujących się w konkretnych województwach. Po przejściu procesu rejestracji każdy użytkownik będzie otrzymywał cykliczne faktury VAT za usługę ładowania. Zaimplementowany moduł prezentujący historię ładowań daje możliwość podglądu gdzie, kiedy i z jaką mocą odbywał się proces ładowania.
GoNet CPMS Operator – Nasza platforma jest dostępna dla wszystkich posiadaczy stacji ładowania chcących czerpać z nich pożytki. Ten moduł odpowiada za komunikację z użytkownikiem końcowym stacji ładowania oraz z urządzeniem fiskalnym sprzedawcy. Program pamięta o raportach dobowych i raportach miesięcznych. Sam je automatycznie generuje. Zaimplementowana funkcjonalność odpowiadającą za wysyłanie pocztą email potwierdzeń transakcji ładowania, wysyłanie pocztą email cyklicznych faktur sprzedaży sprawia , że cały nadzór nad transakcjami sprawuje system. Moduł współpracuje z operatorem płatności TPay i automatycznie pobiera należność za faktury z formą płatności karta.
GoNet CPMS OCPP Server wraz z Administracją – To jądro naszego systemu. Współpracujemy ze stacjami ładowania w oparciu o protokół OCPP 1.5 SOAP oraz OCPP 1.6 JSON. Komunikujemy się z nimi w trybie ciągłym i gromadzimy wszystkie niezbędne informacje. Zdefiniowana w module Administracji struktura jest przejrzysta i czytelna. Skalowalny system daje gwarancję pełnej funkcjonalności rozwiązania. Możemy tworzyć cenniki godzinowe, udzielać rabatów stałym klientom czy też blokować karty i konta niepłacącym za usługi. Obecnie wprowadzamy bezpieczną płatność kartą gwarantującą pobranie należnej kwoty natychmiast po zakończeniu procesu ładowania. Dzięki zaimplementowanej w tym module funkcjonalności nasza Aplikacja mobilna ma natychmiastowy dostęp do stacji zgłoszonych do bazy EIPA, zarządzanej przez UDT, a i nasze stacje mają w niej zawsze aktualny status. Dzięki wielu możliwością konfiguracji i parametryzacji nasz system świetnie radzi sobie również z lokalizacjami nie ogólnodostępnymi takim jak parkingi wewnętrzne, parkingi wspólnotowe czy też inne tereny, które wymagają szczegółowego rozliczenia każdej transakcji ładowania.
GoNet CPMS EV Flota – Aplikacja przeznaczona dla Operatorów lub Klientów Flotowych posiadających kilka stacji ładowania lub kilka pojazdów elektrycznych. Jest to narzędzie dające możliwość uzyskania informacji o przychodach generowanych przez każdą z posiadanych stacji. O ilości transakcji ładowania, ich dacie, formie płatności i czasie zajętości stacji. Z kolei każdy posiadacz floty aut może swobodnie sprawdzić kto, gdzie i kiedy się ładował. Może też uzyskać informację ile pobrał energii i jak była średnia moc ładowania.

What’s New

Version 4.5.1906

Usunięto problem przy tworzeniu konta imiennego dotyczący trodnodostępnych opcji formularza.
Zmieniono sposób wytycznia drogi do naszych stacji ładowania - stacje objęte wskazaniami zgodnymi z Google Maps.
Dodano możliwość przełączenia typy konta z prepaid na postpaid (z konto przedpłacone na konto powiązane z karta płatniczą i umożliwiające uczestnictwo w akcjach rabatowch)

App Privacy

The developer, Marcin Gonet, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Financial Info
  • Location
  • Contact Info

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

You Might Also Like

eMap od TAURONA
Navigation
Elocity
Navigation
NOXO.
Navigation
ORLEN Charge
Navigation
Equay
Navigation
GreenWay EV Charging
Travel