Screenshots

Description

Bu uygulama içerisinde 16-17 Kasım 2017 tarihlerinde gerçekleşecek olan GPAS İstanbul etkinliğinin tüm detaylarını, konuşmacılarını, otorumlarını, canlı yayınlarını, etkinlik alanı haritasını ve katılımcılarla etkileşime ve iletişime geçebileceğiniz sosyal medya erişimi ve mesajlaşma servislerine erişebilirsiniz.

GPAS İSTANBUL, tüm dünyadan sermaye sahiplerini, bankacılık profesyonellerini, yatırım fonu yöneticilerini, finansal ürün geliştirici şirketleri, bürokratları, girişimcileri ve akademisyenleri İstanbul’u bölgesel finans merkezi yapacak “İnsani Finans” modelini tartışmak, geliştirmek, yeni ürünler ortaya koymak, insani bir finans modelinin kurallarını belirlemek için İsnalık Başkenti İstanbul’da bir araya getiriyor.

Paradan para kazanma odaklı mevcut sistemin çözemediği sorunlarımızı, insani değerler odaklı, üretime, yatırıma öncelik veren, yatırım fonları ile bankacılık ürünlerini üretime odaklı bir bakış açısı ile birlikte çalıştıran “İnsani Finans” modelini 80’in üzerinde oturumda tartışmak için sizi 16-17 Kasım’da Haliç Kongre Merkezi’ne davet ediyoruz.

İki gün boyunca, konferanslar, çalıştaylar, dünyadan başarılı vaka sunumları, İş sahipleri ile 100’Ün üzerinde Yatırımcı arasında ikili görüşmeler, bilgiyi inovasyona, inovasyonu yatırım alan iş girişimlerine dönüştürme hikayelerinin paylaşılacağı bilgi paylaşım oturumlarına katılarak, “İnsani Finans” modeli ile İstanbul’u finans merkezi olarak konumlandırma yolculuğumuzda sizlerin de katılımını, desteğini ve bilgi paylaşımlarını bekliyoruz.

What’s New

Version 1.2

Uygulama IOS'un son sürümleri ile uyumlu hale getirildi.

App Privacy

The developer, SWIPE BILISIM VE ILETISIM SANAYI VE TICARET ANONIM SIRKETI, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You Might Also Like