iPhone Screenshots

Description

Vizyon : Sağlıklı, teknolojik ve sürdürülebilinir tarımsal üretim modelleri ile sektörün de öncü firma olmak.

Misyon : Dünya’nın en iyi toprak, su ve iklimine sahip olduğumuz ülkemizde doğaya ve insanlara saygı kültürü içerisinde, yüksek besin değerine sahip sebzelerin üretimini ve tedariğini yaparak ülke ekonomisine mutlu çalışanlarımız ile katkı sağlamak.

Emtar Gıda Tarım Ürünleri L.t.d Ş.t.i markası olan GREENADA 2007 yılında yenilikçi, kaliteli ve sağlıklı üretim anlayışı ile yüzde yüz yerli sermayeli olarak yönetim kurulu başkanımız Mesut Türk tarafından kurulmuştur.

Araştırma & Geliştirme çalışmalarımız ile elde ettiğimiz inovatif, besin değerleri yüksek, sağlıklı ve lezzetli sebze çeşitlerimizi en iyi performansı sergiledikleri Antalya, Burdur ve Beypazarı bölgelerinde yıl genelinde kesintisiz olarak üretmekteyiz.

İnsan sağlığına doğrudan etki içerisinde yer alan Emtar Tarım, sizlerin bize yüklemiş olduğu bu önemli değerin bilinci içerisinde üretim zincirinin her noktasını sizler için kontrol edebilmek adına 15 ziraat mühendisimiz eşliğinde, sertifikalı tohumları ilk olarak 7500 m2 fideliğimizde, fidesini üretiyoruz. 600.000 m2 açık, 350.000 m2 örtü altı 20.000 m2 hydroponic üretim alanlarımızda yine ziraat mühendislerimizin kontrolü altında üretimi yapılan. Sebzeler - Mini Sebzeler – Taze Baharatlar – Ege Otları – Yapraklanmış Yeşillikler – Akdeniz Marulları – Hazır Salatalar – Yenilebilir Çiçekler – Saksı Baharatlar kategorilerinde toplam 170 çeşit ürün ile en taze ve en hızlı şekilde hasat edilip, gıda mühendislerimiz tarafından kalite kontrolleri ve paketleme işlemleri yapılmak üzere 3000 m2 paketleme tesisimize sevk edilmektedir.

Ürünlerimizin tazeliğini en iyi şekilde koruyan paketlerimiz, sizlere en hızlı şekilde ulaştırılmak üzere lojistik ekibimizce sevk edilmektedir. Yüksek kaliteli ürünlerimiz Türkiye’nin her noktasına kendi servis ağımız ile ayrıca herkesin sofrasına ulaşmak üzere online satış kanalı ile iç pazarda her noktaya ulaşabilmekteyiz. Yurtdışında Almanya, Rusya, İngiltere, Seyşeller ve Maldiv Adaları dahil olmak üzere birçok noktada tercih edilmektedir.

Sizlere hizmet sunmaktan gurur duyan toplamda 203 mutlu çalışanımızın selamları ile

Greenada ailesi

App Privacy

The developer, Burak YILDIRIM, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You Might Also Like

Shopping
Shopping
Shopping
Shopping
Shopping
Shopping