Screenshots

Description

GUDRS VĒL GUDRĀKS ir televīzijas spēle skolēniem ar mērķi atrast un uzslavēt erudītākos skolēnus Latvijā. Latvijas Televīzija ir sekmīgi uzsākusi spēles pārraides katru piektdienas vakaru kopš 2014.gada janvāra. Projekts GUDRS VĒL GUDRĀKS ir valsts un visas nācijas lepnums. Spēle ir cieši sasitīta ar skolu mācību programmu. Spēles uzdevums ir atrast gudrākos skolēnus visās vecuma grupās, uzmundrinot viņus mācīties, un popularizēt spēles dalībniekus kā jaunos talantus, tādejādi radot alternatīvu popkultūras elkiem, attīstot atvērtu, visiem pieejamu atlases sistēmu visās skolās un reģionos. Valsts Prezidents ir spēles GUDRS VĒL GUDRĀK patrons.

What’s New

Version 2.0

Second generation of the Latvian Television show "Gudrs vēl gudrāks" iOS app delivers new ways to enhance your knowledge. You can train yourself with random questions or participate in multilevel knowledge game to race against time.

App Privacy

The developer, Latvijas Televīzija, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like