Screenshots

Description

“Çevrendeki doğalı ve lezzeti keşfet” mottosu ile çıktığımız bu yolda evine dağıtımı yapılan doğal, yöresel ve organik ürünler ile ev yemeklerini bir arada görmeni hedefledik.

Binbir Doğal ile hem sağlıklı ve ucuz beslenip hem de bir hanenin geçimine doğrudan katkıda bulunabilirsin. Nasıl mı?
Mahallendeki maharetli ellerin ürünü leziz içli köfteleri, mantıları, börekleri, baklavaları sipariş vererek. Ya da “Kendin Al” seçeneği ile yolunun geçtiği yerdeki gurmenin yaptığı ev yapımı lezzetlerini kendin al indirimi ile satın alarak.

Ayrıca Binbir Doğal ile senin eve dağıtım yapan üreticileri, şarküterileri, sütçüleri görebilir; profillerini ve yorumlarını inceleyebilir ve ürünlerini sipariş edebilirsin.

Çocuğuna doğum günü yapacak ama pastanedeki pastaların içerik ve lezzetine dair şüphen mi var? Veya tam istediğin gibi bir pasta mı bulamıyorsun? Etrafındaki butik pastaları, cheesecakeleri sipariş verebilir ve pastanın nasıl olması gerektiği hakkında ustasına not yazabilirsin.
Bütün bunları sipariş vermeden önce ilgili ürünün içeriğine ve kendisine, ayrıca üretici/dağıtıcının kendisine ve ürüne dair bütün açıklama ve görselleri de görerek ürün ile ilgili soru sorabilir, daha önce sorulmuş soruları görebilirsin.

Eğer uygulamada adresini ekledikten sonra senin bölgeye dağıtımı yapılan ürün bulamadıysan merak etme ve takipte kal. Yakın bir zamanda bulman için çalışıyor olacağız.

Binbir Doğal’da satıcı olmak istersen uygulama içinde en altta veya solda “Binbir Doğal’da Satış Yap” görseline tıklayarak başvuru yapabilirsin.

Binbir Doğal’da doğal, organik, yöresel ürünü olan, Anadolu Lezzetleri diye adlandırdığımız yöresel lezzetlerimizi yapıp satmak isteyen, butik olarak pasta, tatlı vb lezzetleri üreten yetenekler, kısaca sağlıklı gıdaya dair satacak ve bu sattığını belli bir bölgeye dağıtabilecek olan her kişi veya işletme satıcı olabilir.

Haydi sen de Binbir Doğal’a gel, doğal, sağlıklı ve lezzetli beslen. Ya da sağlıklı, doğal ve lezzetli ürününü sat.

What’s New

Version 2.2

Lezzete ve doğala daha kolay ulaşabilmeniz için iyileştirmeler yaptık.

App Privacy

The developer, Mekasys, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like