HAKA System‪+‬ 4+

Marian Kucharcik

Designed for iPhone

    • 5.0 • 2 Ratings
    • Free

iPhone Screenshots

Description

HAKA Systém+
Aplikácia vytvorená z názvu skupiny
Hľadá sa Auto Krádeže Automobilov

Ako funguje HAKA systém?(Návod)

Slovenská EČV alebo VIN

EČ, VIN bez záznamu ( vozidlo nehľadané)
V prípade že potrebujete zistiť, či je vozidlo kradnuté, zadáte EČV alebo VIN ... Aplikácia vyšle dotaz na server MVSR ... Pokiaľ sa EČV alebo VIN nenachádza v databáze MVSR ako hľadané, ide rovnaký dotaz na MVČR. Pokiaľ sa nenachádza ani tu, aplikácia sa pripojí na STK stiahne dáta k danej EČV a vozidlu a zobrazí sa správa, že EČV alebo VIN je v poriadku.

Slovenská EČV alebo VIN
EČV, VIN so záznamom (vozidlo je hľadané/kradnuté)
V prípade, že potrebujete zistiť, či je vozidlo kradnuté, zadáte EČV alebo VIN... Aplikácia vyšle dotaz na server MVSR ... Pokiaľ sa EČV alebo VIN nanachádza v databáze MVSR alebo MVČR ako hľadané, aplikácia stiahne dáta z STK a objavi sa informácia Volajte políciu.
V tomto prípade môže nastať, že je vozidlo buď kradnuté, alebo boli ukradnuté EČV z vozidla ... Preto máte k dispozícii aj ďalšie dáta, ako je VIN a popis vozidla ... Každopádne zavolajte políciu, ona vozidlo preverí, prípadne kontaktujte pohotovosť skupiny na tel.č. 0940703802, ktorá tiež preverí dané oznámenie ... Prioritné je ale volať políciu, nás informovať následne ...Radi zverejníme Vašu pomoc pri pátraní po ukradnutých vozidlách

What’s New

Version 4.2.2

- opravena funkcia vypnutia appky
- opravy drobnych chyb

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
2 Ratings

2 Ratings

App Privacy

The developer, Marian Kucharcik, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

You Might Also Like

Utilities
Utilities
Utilities
Utilities
Utilities
Utilities