HALICI GROUP SANAL MARKET 4+

AKINSOFT

Designed for iPad

    • Free

Screenshots

Description

HALICI GROUP 26 yıllık sektör deneyimi ile her mecradan müşterilerine ürün tedariği ve satışına devam ediyor. Güncel ve profesyonel web sitesinin yanı sıra şimdi
de sizlere android mobil uygulaması ile erişim hizmeti sunmaktadır. Her tür endüstriyel ürünler için HALICI SHOP mobil uygulaması ile ister tesisinize, ister işyerinize isterseniz evinize her tür endüstriyel ürünün teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Üstelik yalnızca sipariş verdiğiniz günü değil, sizin için uygun olan farklı bir teslimat gününü de seçebilirsiniz. HALICI SHOP ile ödeme hem çok kolay hem de güvenli. Online kredi kartı ve banka kartı ve havale ödeme yapabilirsiniz. HALICI SHOP’ dan siparişini verdiğiniz tüm ürünleri, teslimat sırasında hiçbir sebep göstermeye gerek olmadan, kapıda anında iade edebilir ve almadığınız kısmın ödemesi koşulsuz iade alabilirsiniz. HALICI GROUP telefon hatları sizlere sürekli ulaşmak için hafta içi her gün, 8.30 – 18.30 saatleri arasında hizmetinizde. Uygulama dışı siparişleriniz için 0 (216) 415 33 33 numaralı telefonu aramanız veya info@halici.com adresine e-mail göndermeniz yeterli.

Mobil uygulamamız sayesinde;


Sitemizdeki ürünlere göz atıp inceleyebilirsiniz
Beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyebilirsiniz
Site içi arama yapabilirsiniz
Ürün kategorilerinde filtreleme yapabilirsiniz
Üye girişi yaptıktan sonra güvenli bir şekilde ödeme yaparak alışverişinizi tamamlayabilir ve üyelik bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

Her tür teknik sorun için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.
İyi alışverişler dileriz.

What’s New

Version 2.02.05

* Hata düzenlemeleri
* Kullanıcı deneyimi ve arayüz iyileştirmeleri

App Privacy

The developer, AKINSOFT, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

Business
Finance
Finance
Shopping
Shopping
Productivity

You Might Also Like

Shopping
Shopping
Shopping
Shopping
Shopping
Shopping