Ekran Görüntüleri

Açıklama

Hamilelik serüveniniz boyunca size rehberlik edecek Türkiye'nin en iyi gebelik takip uygulaması Hamilelik Rehberine hoş geldiniz.

Hamilelik Rehberi, hamileliğiniz boyunca bebeğiniz ve sizde meydana gelen değişimleri size hafta hafta gebelik takibi ile söyleyip, bunun yanı sıra içindeki sosyal kulüpler sayesinde başka anne adaylarıyla konuşup fikir alışverişi yapmanıza olanak sağlayacak harika bir gebelik takibi uygulaması.

Hamilelik Rehberi'nin İçinde Neler mi Var?

Bu uygulama, hamile kalma ile başlayan 40 haftalık zaman dilimi boyunca “hamileyim ve nasıl bir yol izlemeliyim” diye düşünen gebelerin yardımına koşuyor. Son adet tarihinizi girdiğinizde, uygulama tarafından otomatik olarak size özel gebelik haftası hesaplaması yapılır. Böylelikle hamilelik takviminiz oluşur ve hamileliğinizin hangi gününde olduğunuzu ve doğuma kalan süreyi rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Doktora soru sor bölümlerimizde uzman doktorlarımız da sizleri bekliyor. Hamilelik ve bu süreç ile ilgili tüm sorularınıza profesyonel yanıtlar alabileceksiniz. Nasıl hamile kalınır, gebelikte cinsiyet nasıl belirlenir, ne zaman hamile kalınır, Çoğul gebelik, hamile kalma, adet takvimi / ovulasyon, hamile ultrasonu, renkli ultrason neden yapılır, adet ve gebelik takvimi gibi en sık merak edilen sorunların yanıtlarına hızlıca ulaşabilirsiniz.

Bebeğinizin gebelik haftası ile ilgili gelişim bilgilerini öğrenip, haftalık gelişmelerini öğrendikçe içinizde gerçekleşen mucizeye tanıklık edeceksiniz. Ayrıca bebek bekleyen annenin yaşayacağı muhtemel değişimler de hamilelik takviminize uygun olarak hafta hafta gebelik takibi ile telefonunuzda olacak. Hamilelik takibi boyunca, haftalık ve güncel gebelik haftanız ile ilgili gebelikte beslenme önerileri, rutin hamilelik testleri gibi bilimsel makalelerden faydalanacaksınız.

Hamile Yogası ve Hamile Pilatesi uzmanı Banu Değer tarafından hazırlanmış “Haftanın Egzersizi”ni izleyerek Hamile Pilatesi yapacaksınız.

Hamileliğiniz takibini yaparken Doğuma Hazırlık bölümü ile kendi alışveriş listenizi oluşturup kendi doğum çantanızı hazırlayacaksınız. Ayrıca gebelik haftası boyunca doğum yöntemleriyle ilgili makaleler bulabileceğiniz bu alanda Doğum Planım sayesinde doktorunuza ve doğum ekibinize kendinizi daha iyi ifade edebileceğiniz isteklerinizi listeleyebileceksiniz.

Günlüğüm bölümü bebek gelişimi için gerçek bir kayıt defteri. Hamile kalma gününüzden itibaren ona olan özleminizi yazacağınız günlük defteri, macera sonunda sizin içi eşsiz bir anı olacak.
Tekme Sayacı sayesinde bebeğinizin ilk hareket zamanını unutmayacaksınız. Tekme sayar özelliği ile birlikte hamileliğiniz boyunca bu tekme sayılarının günlüğünüze otomatik kaydedildiğini göreceksiniz

Kasılma Sayacı sayesinde kasılmalarınız da günlüğünüze otomatik kaydolacak. Kilo takibi yapmak istiyorsanız, gebelik haftası hesaplaması boyunca yaptığınız tüm kayıtlar her gün günlüğünüze kaydolacak. Günlük kalori takibi ve ideal kilo alımı için kilo kontrolünüz daha kolay hale gelebilir.

Doktorunuz tansiyon takibi mi istedi? Tansiyon değerleri alanına kayıtlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Hamilelik rehberi, ay ay bebek gelişimi ve hamileliğiniz ile ilgili birçok konuda gebelik takviminiz olup gebelik hesaplama ve hamilelik ile ilgili her konuda size destek olacak.

Uygulamanın en sevilen özelliklerin biri olan Su Sayacı ile gün içerisinde içtiğiniz su miktarını kaydedebilirsiniz.

-----------------------------------
Eğer PREMIUM satın almayı tercih ederseniz, ücreti iTunes hesabınızdan ve otomatik yenilemelerde ücret, mevcut periyodun bitiminden önceki 24 saat içerisinde tahsil edilecektir. Otomatik yenileme yaptığınız takdirde istediğiniz zaman ayarlarınızdan devre dışı bırakabilirsiniz. Mevcut PREMIUM aboneliğin fiyatı 2.99 TL/aydan başlamaktadır. Bunu dışında uygulamayı ücretsiz bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz!

Gizlilik Sözleşmesi: http://hamilelikrehberi.com/#/privacy
Kullanım Koşulları: http://hamilelikrehberi.com/#/terms

Yenilikler

Sürüm 5.3.0

Hata düzeltmeleri yapıldı.

Oylar ve Yorumlar

4.3/5
8 Oy

8 Oy

fsva1997 ,

Problem

Neden program acilmiyor?

Uygulama Gizliliği

serkan oral adlı geliştirici, gizlilik politikasını ve verileri işleme ayrıntılarını Apple’a vermemiştir. Daha fazla bilgi için geliştiricinin gizlilik politikası bölümüne bakın.

Bilgi Verilmedi

Bir sonraki uygulama güncellemesini teslim ederken geliştiricinin gizlilikle ilgili bilgi vermesi gerekir.

Destekledikleri

  • Aile Paylaşımı

    Aile Paylaşımı etkinleştirildiğinde en fazla altı aile üyesi bu uygulamayı kullanabilir.

Bu Geliştiricinin Diğer Uygulamaları

Diğer Beğenebilecekleriniz