HAPP 4+

Medrics

Designed for iPad

    • Free

Screenshots

Description

HAPP mobil uygulaması, telefon ve tabletleriniz için özel tasarlanmıştır.
Randevu saatlerinizi hatırlatması, hastaneye ulaşım için trafikte harcanacak süre ve yönlendirme fonksiyonlarının yanında hastane içi yönlendirme ve eczane bulma fonksiyonları ile sizlerin hizmetine sunulmuştur.
Hastane içinde gitmeniz gereken yere, kimseye sorma ihtiyacı duymadan ulaşabilmenizi sağlamak için hastane içinde adım adım sesli ve görsel yönlendirme uygulamasını kullanabilirsiniz.
HAPP uygulaması, hastaneye gelmek için yola çıkmanız gereken zamanı, anlık trafik bilgisine ve uzaklığa göre hesaplar ve sizi uyarır. Hastaneye en kısa yoldan ulaşmanızı sağlar, hastane içerisinde sizi yönlendirir ve tedavi sonrası en yakın eczaneleri bulur ve sizin için listeler.
Bunların yanında kan bağısında bulunmak için kızılay merkezlerini bulabilirsiniz. Rutin kullandığınız ilaçlarınızı kolayca kaydederek uygulamanın sizin icin hatırlatmasını saglayabilirsiniz

What’s New

Version 1.8

Bu uygulama Apple tarafından Apple Watch uygulaması simgesini göstermek üzere güncellendi.

İstanbul Kızılay Kan Merkezlerinin bilgileri sisteme dahil edildi. Facebook hesabı üzerinden kayıt işlemine imkan sağlandı. İlaç takip fonksiyonu eklendi. Hastane iç haritaları güncellendi. Hastane içi navigasyon, görsel ve sesli mesajlar kullanılarak zenginleştirildi. Arayüzler sadeleştirildi.

App Privacy

The developer, Medrics, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

More By This Developer

You Might Also Like

Medical
Health & Fitness
Medical
Health & Fitness
Health & Fitness
Medical