Ekran Görüntüleri

Açıklama

Hasta Dosya ve Takip Uygulaması. Tüm döküman ve verilerinizi güvenli bir şekilde tutmanıza olanak sağlar.

Hastapp uygulaması, hastaların ve aile bireylerinin tetkik, tedavi, sonuç raporlarına istedikleri zaman mobil cihazlarından ulaşabilmesi, randevularını planlayabilmesi, kan şekeri, tansiyon, kilo gibi ölçümlerini düzenli olarak kaydedebilmesi, gebelik ve bebek takiplerini planlayıp, görsellerini arşivleyebilmesi, bulundukları yerdeki hekimlere kullanıcı referanslarıyla öğrenebilmesi, gündeme uygun sağlık makalelerini ve duyurularını okuyabilmesi, hastaların çanta dolusu evrak yükünden kurtulmasını sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. Uygulama başlangıçta Türkçe ve İngilizce olarak, daha sonra tüm dünya dillerinde hizmete sunulacaktır. Bu uygulama sayesinde;
1. Uygulamaya üye olup kendinizin ve aile bireylerinizin dosyalarını oluşturabilirsiniz.
2. Kendinizin ve ailenizin sağlık adına edindiği her türlü dökümanı (not, fotoğraf, gebelik videoları) bir dosya başlığı adı altında toplayıp kaydedebilirsiniz.
3. Kaydettiğiniz dosyalara üye girişi yaptığınız mobil cihazlardan her zaman ulaşabilirsiniz.
4. İsim ve tarih olarak listelenen dosyaları sonraki tarihlerde hekiminize uygulama üzerinden gösterebilir ya da mail yoluyla gönderebilirsiniz.
5. Tek uygulama üzerinden tüm ailenizin tetkik ve muayene geçmişini inceleyebilir, kontrol, checkup zamanlarını planlayabilirsiniz.
6. Gebelik takiplerinde aylık ultrason fotoğraflarını, videolarını ve laboratuar bulgularını, takip gerektiren hastalık durumlarında dosyaları, tarih sırasına göre listeleyerek doktorunuza düzenli olarak sunabilirsiniz.
7. Sağlıklı bebek takibi ve aşı takvimini uygulamanın yönlendirmesiyle yapabilirsiniz.
8. Size ve ailenize ait ölçüm gerektiren parametreleri (Kan şekeri, Tansiyon, Ateş, Kolesterol, Boy, Kilo....) kişisel sayfanızda takip edebilirsiniz.
9. Sürekli veya belirli bir süre kullanmanız gereken ilaçların isimlerini ya da fotoğrafını çekerek kullanmanız gereken zamanda görseliyle birlikte uyarı alabileceksiniz.
10. Ana ekranda sağlıkla ilgili güncel duyuruları ve makaleleri okuyabilirsiniz.
11. Uygulamaya yüklenen dosyalardaki verilere dayalı olarak bulunduğunuz bölgedeki en çok veri kaydı yapılan hekimleri görebilir, tercihlerinizde fikir sahibi olabilirsiniz.
12. Uygulamadan istenilen fayda sağlanabilmesi için her muayene ve tedavi işlemleri sonrasında ilk fırsatta dökümanların, kullandığınız ilaçların isimleri sisteme girilmesi gerekmektedir.
Programın ücretsiz ve pro versiyonları mevcuttur. Ücretsiz versiyonda dosya kısıtlaması ve menü kısıtlamaları olacaktır.

-

Aboneliğin otomatik yenilenebilir yapısı hakkında bilgiler

Yayın veya hizmet unvanı HastApp Pro Lisanslama
Abonelik süresi (her abonelik döneminde verilen süre, içerik veya hizmetler) 12 Ay
Abonelik bedeli ve uygunsa birim başına fiyat 11.99 TL
Ödeme, satın alma işleminin onaylanması durumunda iTunes Hesap ücretinden karşılanacaktır
Abonelik, cari döneme ait bitimden en az 24 saat önce otomatik yenileme kapalı olmadığı sürece otomatik olarak yenilenir
Hesap, cari döneme ait bitimden 24 saat önce yenileme için ücretlendirilecek ve yenileme maliyetini belirleyecektir
Abonelikler kullanıcı tarafından yönetilebilir ve satın alındıktan sonra kullanıcının Hesap Ayarlarına giderek otomatik yenileme kapatılabilir
Kullanıcı, eğer varsa, yayın için bir abonelik satın aldığında, ücretsiz deneme süresinin kullanılmayan kısmı sunulmayacaktır.

Yenilikler

Sürüm 1.4

- Doktor Bul sayfası güncellendi

Bilgi

Satıcı
ELEKTROSOFT BILISIM SISTEM YAZILIM OTOMASYON SANAYI TICARET LIMITED SIRKETI
Boyut
52.6 MB
Uyumluluk

iOS 10.0 veya üst sürümünü gerektirir. iPhone, iPad ve iPod touch ile uyumludur.

Diller

Türkçe

Yaş Sınırı
4+
Telif Hakkı
Fiyat
Ücretsiz

Destekledikleri

  • Aile Paylaşımı

    Aile Paylaşımı etkinleştirildiğinde en fazla altı aile üyesi bu uygulamayı kullanabilir.

Bu Geliştiricinin Diğer Uygulamaları

Diğer Beğenebilecekleriniz