iPhone Screenshots

Description

Компанія ХатаNET упровадила ряд принципово нових рішень для побудови власної інфраструктури, що дозволило поліпшити якість надання ip-послуг, помітно розширити їх перелік і здешевити вартість для кінцевого абонента. Основні напрями діяльності компанії - надання організаціям і приватним особам якісного доступу до глобальної мережі Інтернет по волоконно - оптичним лініям.

Компанія має власні зовнішні канали як в український сегмент мережі Інтернет, так і в зарубіжний, що дозволяє гарантувати користувачам надмірність мережі і 99% роботи без відмови. Основне правило, покладене в основу нашого бізнесу - це повна чесність з клієнтами і бажання надавати послуги Інтернет як можна ширшому колу клієнтів. У зв'язку з цим з перших днів існування компанії ми встановили цінову політику, яка у поєднанні з якістю наших послуг дозволяла клієнтам отримувати найбільш вигідні умови обслуговування. Також ми постійно тримаємо курс на випереджаючий розвиток інфраструктури компанії і переліку послуг, що надаються клієнтам.

What’s New

Version 2.0.2

Исправлены незначительные ошибки

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
2 Ratings

2 Ratings

shahed0765 ,

Need

Important app,everyone use this app

nikabutxu ,

.

XataNet имеет некоторые функции, которых нет в других подобных приложениях. я использую это приложение очень часто, я ему доверяю ...

App Privacy

The developer, City World Group LLC, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

Business
Finance
Finance
Business
Business
Business

You Might Also Like

Finance
Finance
Finance
Finance
Finance
Finance