iPhone Screenshots

Description

Durakta otobüs bekliyor veya gideceğiniz duraktan kaç dakikada bir otobüs geçtiğini merak ediyorsunuz. Ya da 9 da işte olmak için hangi otobüse binmeniz gerektiğine bakıyorsanız cevabı Hatay Kart Mobil’de. Otobüsüm nerede fonksiyonu ile gerçek zamanlı otobüs lokasyon bilgisi parmaklarınızın ucunda. Durakta fazla beklemeye, kaçan otobüslere son.

Kartınızda bakiye bitti otobüse bindiniz ama içinde para yok. Hatay Kart Mobil uygulamayla kartınıza para yükleyebilir ve dakikalar sonra kartı kullanabilirsiniz.

Evden çıkarken hangi kartı yanınıza alacaksınız? Hangi kartta ne kadar bakiye var? içindeki bakiye yeterli mi? Bu soruların da cevabı Hatay Kart Mobil bakiye sorgulama fonksiyonunda. Size ait veya değil herhangi bir karttaki bakiyeyi sadece numarasını yazarak saniyeler içinde öğrenin.

What’s New

Version 1.0.3

Hatay Kart uygulamasını geliştirmeye devam ediyoruz,

Bu versiyonda;

- Bakiye Sorgulama ve Kart Ekleme bolümlerine NFC özelliği eklendi. Artık ulaşım kartınızı iPhone'a yaklaştırdığınızda hızlıca sorgulama yapabilirsiniz.

-İçişleri bakanlığının toplu taşımada HES kodu kontrolü genelgesi sebebi ile toplu ulaşımda HES kodu kontrollü binişler aktifleştirilmiştir. Toplu ulaşımı kullanmak için kartınıza HES kodunuzu tanımlayabilirsiniz,

-Bazı hatalar giderildi ve performans iyileştirmeleri yapıldı.

Information

Seller
Hatay Metropolitan Municipality
Size
102.4 MB
Category
Travel
Compatibility

Requires iOS 12.1 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like