Ekran Görüntüleri

Açıklama

Meraklı Çocuk Hayy, Meridyen Derneği’nin 2016 yılında çocuklara armağan ettiği müzikli çocuk tiyatrosudur. Sonpeygamber Çocuk Sitesi’nin bir etkinliği olarak sahnelenen oyun, çocuklar tarafından büyük ilgi gördü. Bu ilgiyi karşılıksız bırakmak istemeyen Sonpeygamber Çocuk Sitesi, Meraklı Çocuk Hayy’dan ilham alarak, Hayy Gerçeğin Peşinde oyununu sizlerle buluşturdu.

Neşeli hayvanların dostça bir arada yaşadığı, güzel bir ormanda büyüyen Hayy, zamanla Ceylan annesine ve etrafındaki hiçbir hayvan arkadaşına benzemediğini fark eder. Ve kim olduğunu aramaya başlar. Ona kim olduğunu söyleyebilecek tek hayvan Bilge Baykuş’tur. Oda nesi! Bilge Baykuş ve arkadaşları, Aslan tarafından esir alınmıştır. Hayy Bilge Baykuş’u kurtarmak ve kim olduğunu öğrenmek istiyor. Ona yardım etmek için, bütün anahtarları toplamalı, Aslan’a yakalanmadan tüm yolu tamamlamalısın.

Her bölümde iki anahtar bulunuyor. Anahtarları toplayarak, vaktinde zindana ulaşırsan, hayvanlardan birini kurtarmış olacaksın. Böylece Hayy, gerçeği öğrenebilmek için, Bilge Baykuş’a bir adım daha yaklaşmış olacak.

Yapman gereken, Aslan’a yakalanmadan engelleri aşarak koşmak!

Uğur Böcekleri sana puan kazandırıyor unutma!

Fakat mantarlara dikkat et! Seni yavaşlatabilirler.

Onların üzerinden atlayarak geçebilirsin.

İyi eğlenceler!

Bilgi

Satıcı
Meridyen Dernegi
Boyut
37 MB
Kategori
Games
Uyumluluk

iOS 8.0 veya üst sürümünü gerektirir. iPhone, iPad ve iPod touch ile uyumludur.

Diller

İngilizce

Yaş Sınırı
4+
Telif Hakkı
Fiyat
Ücretsiz

Destekledikleri

  • Aile Paylaşımı

    Aile Paylaşımı etkinleştirildiğinde en fazla altı aile üyesi bu uygulamayı kullanabilir.

Bu Geliştiricinin Diğer Uygulamaları

Diğer Beğenebilecekleriniz