HealthPass 4+

T.C. Saglik Bakanligi

Designed for iPad

    • 2.2 • 6 Ratings
    • Free

Screenshots

Description

Health Pass uygulaması aşı, test ve bağışıklık sertifikalarınızı uluslararası standartlarda saklayabileceğiniz ve seyahat esnasında kolaylıkla kullanabileceğiniz bir uygulamadır. e-Nabız uygulaması üzerinden aşı, test ve bağışıklık bilgilerinizi Health Pass uygulamasına aktarıp sertifikaya dönüştürebilir, ürettiğiniz sertifikaları telefonunuz üzerinde güvenli şekilde saklayabilirsiniz.
Health Pass, uluslararası seyahatin hızlı ve güvenilir şekilde ilerlemesi ve ülkeler arası pandemi ile mücadeledeki iş birliklerini kolaylaştırmak amacıyla geliştirilmiştir. Avrupa Birliği tarafından yayınlanan Digital Green Certificate standardı ile uyumludur. Test, aşı, bağışıklık verilerinin laboratuvarlar, denetleyiciler ve yolcular arasındaki güvenli akışını yönetmeyi ve doğrulamayı hedeflemektedir.

What’s New

Version 1.0.7

#Wallet için secure girişi yapılırken çıkan alert problemi çözüldü.

Ratings and Reviews

2.2 out of 5
6 Ratings

6 Ratings

ozgur2017 ,

sertifikayı nasıl kaydedicez

enabızdaki Aşı sertifikasını nasıl ekliycez anlayamadım. enabızda health pass a ekle ye tıklıyorsun health pass a geçip dokuman bulunamadı hatası veriyor. ya da qr kodu nereden okutucam.

BravoDelta74 ,

Doesn’t work

Won’t scan the qr code.

App Privacy

The developer, T.C. Saglik Bakanligi, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

Health & Fitness
Medical
Health & Fitness
Health & Fitness
Medical
Business

You Might Also Like

Health & Fitness
Medical
Health & Fitness
Medical
Health & Fitness
Medical