Hekimim Yanımda 12+

Abdulkadir Polat

Designed for iPad

    • Free

Screenshots

Description

Hekimim Yanımda (hekimimyanimda.com) sağlıklı bilgilere kolayca ulaşmanızı hedefleyen profesyonel bir sağlık sitesidir.

Gebeliğin her anında, bir bebek yetiştirirken ve hatta bebeğinizin ateşinin yükseldiği kritik anda hekimim yanımda.

Hekimim Yanımda neler sunuyor?

1) Ateş Düşürücü Asistanı: Çocuğunuzun ateşini kontrol altında tutun. Ateş düşürücü şurupların kiloya göre doz hesabını yapar. Çocuğunuzun ateşine ve kilosuna göre tavsiyelerde bulunur. Kiloya göre parasetamol dozu hesaplar. Kiloya göre ibuprofen dozu hesaplar.

2) Gebelik Asistanı: Sağlıklı bir bebek sahibi olmak, sağlıklı bir gebelik öncesi planlama gerektirir. Gebelik başlamadan önce bilinmesi ve yapılması gerekenleri öğrenin. Özel hazırlanmış gebelik takvimi ile gebelik haftanızı seçin. Gebelik haftanıza özel öneriler alın. Gebelik takibinizi planlayın.

3) Gebelik Hesaplama: Bebeğinizin doğum tarihini hesaplar. Gebelik haftanızı ve ayınızı hesaplar. Doğuma kalan ve geride bıraktığınız günleri hesaplar. Gebelik asistanı, şu yöntemlerle hesaplama yapabilir:
-- Son regl tarihinizin ilk günü (SAT=son adet tarihi)
-- Gebe kalmanızı sağlayan cinsel ilişki tarihiniz
-- Ultrason sonucunu tespit edilen gebelik haftası
-- 3. gün veya 5. gün yapılan IVF transfer (tüp bebek aşılama) tarihiniz

4) Beslenme ve Diyet: Sağlıklı beslenme, kilo vermek veya kilo almak için sağlıklı diyet uygulamaları, besinlerin sağlığa olan etkileri ve besinleri daha yakından tanıtan içerikler.

5) Harika besinler: İhtiyacınız olan enerjiyi veya tokluk hissini sağlamakla kalmıyor ihtiyaç duyduğunuz yaşamsal besin maddelerini de içeriyor. Bağışıklık sisteminizi güçlendirecek birçok vitamin, mineral ve antioksidan içeriyorlar.

6) Spor ve Egzersiz: Kardiyo antrenmanı nedir? Kuvvet antrenmanı nedir? Egzersiz öncesinde ve sonrasında neler yapılmalı? Sağlıklı yaşam, doğru şekilde ve yeterli miktarda egzersiz yapmayı gerektirir.

Hastalıklar, tanı, tedavi, belirti ve semptomlar ile komplikasyonlar için Klinik bölümüne bakınız.

Neden Hekimim Yanımda?

Sağlıklı yaşam veya tıp konularında bilgi bulmak son derece kolaydır. Hemen her yerde sağlık hakkında içerikler var.

Ancak güvenilir, anlaşılır ve işlevsel bilgiler bulmak zordur ve bazen bunaltıcı olabilir. Birçok web sitesinden veya mobil uygulamalarda çelişkili bilgiler okumak hem kafa karışıklığına neden olabilir hem de sağlıklı bilgi arayışından bunalmanıza ve araştırmayı bırakmanıza neden olabilir.

Hekimim Yanımda bu zorlukları kolaylaştırıyor. Kendiniz ve sevdiğiniz insanların sağlığı için en sağlıklı bilgileri açık ve anlaşılır hale getiriyoruz.

Hekimim Yanımda’da bizim önceliğimiz sizsiniz. Sağlık ve zindelik arayışınızın her anında yanınızda olmak için çalışıyoruz.

Asistanlarımız sizi doğru bilgiyi arama, bulma, anlama ve hesaplama sürecinden kurtarıp doğru bilgiye kolayca ulaşmanızı hedefler.

Asistanlarımızın sıcak ve cana yakın olduğu kadar cesur ve ilerici olduğunu fark edeceksiniz.

Sürekli gelişmek ve geliştirmek için çok çalışıyoruz!

SORUMLULUK REDDİ
"Hekimim Yanımda" (hekimimyanimda.com), dijital bir yayıcıdır ve kişisel sağlık tavsiyesi veya kişisel tıbbi tavsiye vermemektedir. Tıbbi bir acil durumla karşı karşıyaysanız, yerel acil hizmetlerinizi hemen arayın veya en yakın acil durum odası ya da acil bakım merkezini ziyaret edin. Herhangi bir beslenme, diyet, egzersiz, fitness, medikal ve yaşam programına başlamadan önce sağlık hizmeti sunucularınıza danışmalısınız. İçeriklerimiz, profesyonel tıbbi tavsiye, teşhis veya tedavinin yerine geçecek şekilde tasarlanmamıştır. Reçeteli ilaç, reçetesiz satılan ilaç, vitamin, takviye veya bitkisel alternatif olsun, tıbbi bir durum, prosedür veya tedavi ile ilgili sorularınız dahil olmak üzere, tıbbi bir durumla ilgili aklınıza gelebilecek her türlü sorunuz için daima doktorunuzun veya diğer nitelikli sağlık uzmanınızın tavsiyelerine başvurun. Daha fazla bilgi alın: https://hekimimyanimda.com/ek-bilgi/

Hekimim Yanımda
Sağlıklı bilgi, sağlıklı Sen!

What’s New

Version 2.1

- Performans iyileştirmeleri yapıldı.
- iPhone 14 serisi için tasarım güncellemeleri yapıldı.

App Privacy

The developer, Abdulkadir Polat, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Used to Track You

The following data may be used to track you across apps and websites owned by other companies:

  • Identifiers

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Identifiers

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Search History
  • Browsing History
  • Usage Data

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

You Might Also Like

Elika Baby Care and Monitoring
Medical
İlkadımlarım: Bebek Gelişimi
Medical
Happy Kids • Bebek Gelişimi
Medical
Momsco: Anne Bebek Platformu
Medical
Ultimate Pregnancy Companion
Medical
Elika Pragnancy Tracker App
Medical