Ekran Görüntüleri

Açıklama

Hektaş mobil telefonunuza tek bir tuşla indirebileceğiniz ve hep yanınızda yardımcınız olacak Hektaş’ ın tüm ürünlerine kolaylıkla ulaşabileceğiniz sizler için tasarlanmış bir mobil aplikasyon uygulamasıdır.

BİTKİ KORUMA İLAÇLARIMIZ VE İLAÇLAMA PROGRAMLARIMIZ
Hektaş Mobil aplikasyonundan satışa sunulmuş olan tüm ürünlerimize ulaşabilirsiniz. Herbisit, fungisit, insektisit ve bitki gelişim düzenleyicileri ile ilgili ürün etiket, güvenlik bilgi formu ve sizler için önerdiğimiz ilaçlama programlarımıza ulaşabilir cebinizde taşıyabilirsiniz.

HAYVAN SAĞLIĞI BİLGİLERİ İLE YİNE CEBİNİZDEYİZ
Satışa sunulmuş olan hayvan sağlığı ürünlerimize Hektaş Mobil’den ulaşabilirsiniz. Yem Katkı ve Çevre Sağlığı ürünlerimiz ilgili arama yapabilir, ürünlerimize ait tüm bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

HEKTAŞI ARA (Çiftçi Danışma Hattı)
Hektaş Mobil ‘den cep telefonunuzun tek bir tuşu ile 0850 532 30 00 (Abonesi olduğunuz GSM operatörünün iletişim ücretleri geçerlidir) numarasını arayabilir ve sormak istediğiniz, önerdiğiniz veya bilgi almak istediğiniz tüm konular ile ilgili Ziraat Mühendislerimiz ve Veteriner Hekimlerimiz ile bağlantıya geçebilirsiniz.

FOTOĞRAF ÇEK GÖNDER
Hektaş Mobil’den kişisel bilgilerinizi paylaşarak, tarlanızda veya bahçenizde karşılaştığınız zararlı, hastalık ile ilgili fotoğrafları direk mobil cihazınızdan bize gönderebilir ve uzman görüşü alabilirsiniz.

Yenilikler

Sürüm 1.5

Fotoğraf upload edilirken alınan hata düzeltildi.

Bilgi

Satıcı
HEKTAS T.A.S
Boyut
27.4 MB
Uyumluluk

iOS 8.0 veya üst sürümünü gerektirir. iPhone, iPad ve iPod touch ile uyumludur.

Diller

İngilizce

Yaş Sınırı
12+
Seyrek/Hafif Derecede Tıbbi/Tedavi Bilgileri
Telif Hakkı
Fiyat
Ücretsiz

Destekledikleri

  • Aile Paylaşımı

    Aile Paylaşımı etkinleştirildiğinde en fazla altı aile üyesi bu uygulamayı kullanabilir.

Bu Geliştiricinin Diğer Uygulamaları

Diğer Beğenebilecekleriniz