Hepsiemlak - Emlak İlanlar‪ı‬ 4+

Satılık, Kiralık Daire ve Ev

Hürriyet Emlak

Designed for iPad

  • 4.7 • 1.2K Ratings
  • Free

Screenshots

Description

Satılık, kiralık daire ve emlak ilanları Hepsiemlak iOS uygulamasında! Onlarca farklı kategoride binlerce farklı emlak ilanını kolay ve hızlı şekilde inceleyin.

Ev, işyeri, yazlık, villa, ofis kısacası tüm emlak ilanı arama süreçlerinde Hepsiemlak iOS Mobil Uygulaması sizlerle.

Satılık ve kiralık daire, işyeri, arsa, devre mülk, turistik işletme gibi birçok kategoride ilanların olduğu Hepsiemlak iOS uygulaması ile emlak ilanlarını kolayca inceleyebilir, dilerseniz siz de ilan yayınlayabilirsiniz. Yeni bir ev ya da işyeri ararken ilgili gayrimenkul ve çevresi hakkında ne kadar çok şey bilirseniz, o kadar güvenli bir doğru bir seçim yapabilirsiniz. İşte Hepsiemlak, kiralık ya da satılık daire ve diğer mülk arayışlarınızda yaşam tarzınıza uygun mükemmel ev, ofis ya da işletmeyi keşfetmenize yardımcı olur.
Kayıtlı Aramalarım Özelliği ile, Yeni İlanlardan İlk Siz Haberdar Olun
Hayallerinizi süsleyen evi bulma serüveninizde yanınızda olan Hepsiemlak, beklenti ve kriterlerinize en uygun yaşam alanını bulabilmenizi sağlar. “Kayıtlı Aramalarım” özelliği sayesinde satılık, kiralık ev, işyeri ararken belirlediğiniz kriterleri kaydedebilirsiniz. Bu kriterleri kaydettiğiniz ve “Bana Haber Ver” servisimizden yararlanmak istediğiniz takdirde, seçim ve kriterlerinize en uygun ilan sistemimize kaydolduğu zaman bildirim alırsınız. Böylece yeni ilanlardan ilk siz haberdar olur, kendi kriterlerinize uygun evi kolayca bulursunuz.
İlanları İster “Yakınınızda” İsterseniz de “Haritada” Arayın
Satılık ev ararken ya da yeni işiniz için kiralık dükkân bakarken uygulamamızın istediğiniz özelliğinden faydalanarak aralamanızı oluşturabilirsiniz. “Yakınımda Ara” özelliği ile il, ilçe seçimi yaparak bulunduğunuz bölgedeki satılık, kiralık ilanlarını inceleyebilir; “Haritada” özelliği ile ise aramalarınızı herhangi bir noktanın çevresinde yapabilirsiniz. Üstelik arama sonuçlarını filtreleme özelliği sayesinde fiyat, m2, oda sayısı, bina yaşı vb. kriterlerde seçiminizi daraltabilir; sıralama seçeneklerimiz ile de aradığınız gayrimenkule hızlıca ulaşabilirsiniz.
Hepsiemlak Mobil Uygulaması’nda Bulabilecekleriniz
hepsiemlak.com uygulaması ile;
- Satılık, kiralık ev ilanlarını ve tüm emlak ilanlarını inceleyebilir, ilan yayınlayabilir, düzenleyebilir, aktif ilanınız için turbo satın alım yapabilir,
- “Akıllı Arama” özelliği ile dilediğiniz firma, bölge, metro, metrobüs, Marmaray, hastane yakınında arama yapabilir,
- Kiralık, satılık gayrimenkul aramanızı il, ilçe seçerek yapabileceğiniz gibi bulunduğunuz yere yakın emlak ilanlarını “Yakınımda Ara” özelliği ile bulabilir,
- İlan favorileyebilir, favorilerinizin fiyatı düşünce bildirim alabilir,
- Listeleme sayfasında dilediğiniz gibi sıralama yapabilir,
- “Haritada Arama” özelliği sayesinde fiyatlı pin görünümleri ile kolayca arama yapabilir,
- Beğendiğiniz, filtrelediğiniz listeyi kayıtlı aramalarınıza kaydedebilir sonrasında aramanıza yeni gelen ilanlar için bildirim alabilir,
- İlan sahibini hızlıca arayabilir, mesaj ile iletişime geçebilir,
- İlgilendiğiniz emlak ofisi veya danışman sayfalarını ziyaret edebilir,
- Bireysel kullanıcı iseniz 3 ilana kadar ücretsiz ilan yayınlayabilir,
- Kurumsal kullanıcı iseniz portföyünüzü yönetebilir, ilanlarınızı listeleyebilir, raporlama yapabilir,
- Beğendiğiniz ilanları sosyal ağlarda arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşabilirsiniz.

Hepsiemlak Uygulamasını Hemen İndirin!
Kiralık satılık konut, işyeri, arsa, devre mülk, turistik işletme ve birçok alt kategoriye ait binlerce ilana uygulamamız ile ulaşabilirsiniz. Hepsiemlak.com iOS uygulaması ile emlak aramak hiç olmadığı kadar kolay! Üstelik uygulamamızda;
- Kullanıcı dostu arayüz,
- Kişiselleştirilmiş “Bana Özel” sayfası,
- Büyük fotoğraf görünümleriyle listeleme üzerinden de kolaylıkla ilan inceleyebilme avantajı gibi birçok kullanıcı dostu özellik de sizleri bekliyor. Emlak ilanı arama, yayınlama yolculuğunuzda tüm bunlar ve daha fazlasından faydalanmak için uygulamayı hemen indirin!

What’s New

Version 3.6.14

We listened to you and made improvements in line with your suggestions.
- English support is now available! You can use our application in English if you wish. If your device language is not Turkish, the application will open in English, you can change your language selection from the Account or login screen at any time.
- Messaging experience has been improved.

Ratings and Reviews

4.7 out of 5
1.2K Ratings

1.2K Ratings

alirezarahimian ,

Hepsi emlaak

I am very happy that without the mediation of some people, I I am very happy that without the mediation of some people, I can easily choose my house directly with hepsi emlak, thanks and planning. Thank you. easily choose my house directly with hepsi emlak, thanks and planning. Thank you.

السوره ميري ,

التطبيق ممتاز

التطبيق ممتاز جدا

Nasserz ,

Need an English version

When it come to buying or renting in foreign countries, English is used by most people globally on desktops and mobile devices.

Please consider.

App Privacy

The developer, Hürriyet Emlak, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Used to Track You

The following data may be used to track you across apps and websites owned by other companies:

 • Contact Info
 • Identifiers
 • Usage Data

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

 • Location
 • Contact Info
 • Identifiers
 • Usage Data

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

 • User Content
 • Search History
 • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

You Might Also Like

Lifestyle
Lifestyle
Lifestyle
Lifestyle
Lifestyle
Lifestyle