Zrzuty ekranu

Opis

Czy można jeszcze poznawać naturalnie, bez ściemy i retuszu? Randkować bez przewijania? Heyway łączy ludzi nie poprzez zdjęcia i wyidealizowany profil, ale aktywności, jakie osoby te podejmują. Tak jak w realnym życiu!

Przyzwyczailiśmy się (niesłusznie!), że poznawanie innych przez aplikacje jest jak giełda ludzi. A przecież naturalnym jest, że łączą nas miejsca, pasje oraz znajomi! Zresztą nie każde wyjście to musi być randka! Co z poznawaniem kolegów, koleżanek, innych par czy też grup znajomych? Gdy masz ochotę wyjść z kimś do kina, pójść na koncert lub szukasz towarzystwa do porannego joggingu, piszesz do znajomych. Co jeśli akurat nikt nie może, jesteś nowy w mieście, albo po prostu chcesz poznać innych pasjonatów tej dyscypliny? Dzięki aplikacji Heyway spotkasz osoby z Twojej okolicy, które mają ochotę dokładnie tak samo spędzić czas. Najwyższy czas się spotkać! Bez ściemy, bez retuszu i wyidealizowanych cech charakteru! Bez kontekstu i podtekstu, po prostu robicie coś razem, bo to lubicie, nawet jak jest to zwykły spacer z psem. We dwójkę, trójkę albo w większej grupie!

Tutaj nie tworzysz nienaturalnego profilu własnej osoby, a zamieszczasz lub przeglądasz zaproszenia do aktywności w postaci ogłoszeń. Aplikacja stawia na naturalność, upiększającym filtrom na zdjęciach mówi stanowcze nie! Za to namawia do przedstawienia się przy pomocy krótkiego filmiku.

Heyway to znacznie więcej niż aplikacja, to styl życia, to coś z czym użytkownik może się utożsamiać. Wokół Heyway skupiają się osoby aktywne, towarzyskie, przebojowe, takie, które lubią „bywać” tu i tam. Wiedzą, co dzieje się w okolicy i nie zamierzają siedzieć w domu. Takie, które przełamują bariery i aktywnie poznają nowe osoby.

Dzięki aplikacji poznajesz ludzi naturalnie, tak jak w życiu. Możesz znaleźć towarzystwo na wspólne wyjście, dobrych kumpli, ludzi lubiących robić to samo, a jeśli zaiskrzy – nawet miłość życia. Jest to świetna aplikacja społecznościowa, która łączy ludzi online, motywując ich do podejmowania różnorodnych aktywności w realu. Znalezienie osób do wspólnego spędzenia czasu jest teraz znacznie prostsze!

Heyway jest odpowiedzią na potrzeby osób, które lubią aktywnie spędzać czas i poznawać nowe osoby. Jeżeli chcesz bez ściemy i skrępowania umówić się z kimś, bez podtekstu randkowego, to ta aplikacja jest dla Ciebie.

Heyway to portal społecznościowy (zapoznawczy), przeznaczony nie tylko dla singli, ale także dla par i grup ludzi. To społeczność osób aktywnych, otwartych, chcących poszerzać swoje kontakty towarzyskie. Jeśli teksty „poznajmy się”i „szukam towarzystwa” nie są Ci obce – dobrze trafiłeś! Z Heyway czeka Cię najlepsze wyjście!

Dzięki aplikacji można poznać m.in.:
- nowego znajomego,
- kumpla,
- inne pary,
- grupy znajomych,
- partnera/partnerkę.

Jesteś już tylko o krok od bycia częścią społeczności Heyway. Pobierz aplikację za darmo już dziś – najlepsze wyjście przed Tobą!

-----------

Korzystanie z aplikacji jest darmowe.

Privacy: http://heyway.pl/pl/privacy-policy.html
Terms: http://heyway.pl/pl/terms-of-service.html

Co nowego

Wersja 1.1.5

Drobne poprawki i ulepszenia.

Oceny i recenzje

5.0 z 5
1 ocena

1 ocena

Informacje

Sprzedawca
LET S MEET SP Z O O
Wielkość
123.8 MB
Zgodność

Wymaga systemu iOS 10.0 lub nowszego. Zgodność z urządzeniami: iPhone, iPad oraz iPod touch.

Języki

Polski, Angielski

Wiek
17+
Rzadkie/łagodne treści o charakterze erotycznym lub nagość
Rzadkie/łagodne treści dla dorosłych lub dwuznaczne
Nieograniczony dostęp do Internetu
Prawa autorskie
Cena
Gratis

Obsługuje

  • Chmura rodzinna

    Po włączeniu Chmury rodzinnej z aplikacji tej będzie mogło korzystać do sześciu członków rodziny.

Podobna muzyka