iPad Screenshots

Description

Bezpłatny miesięcznik w atrakcyjnej cyfrowej formie, która zastąpiła całkowicie wersję drukowaną.

Bezpłatny miesięcznik w atrakcyjnej cyfrowej formie, która zastąpiła całkowicie wersję drukowaną. Wzbogacony o liczne materiały multimedialne oraz liczne linki do stron www producentów i dystrybutorów sprzętu audio-wideo stanowi kopalnię wiedzy dla miłośników wysokiej jakości obrazu i dźwięku. W każdym wydaniu prezentujemy recenzje najlepszych urządzeń z kategorii: hi-fi, kino domowe, np. wzmacniacze, kolumny, odtwarzacze CD/DVD/Blu-ray, amplitunery, telewizory, słuchawki, kable, itp. Ponadto znajdziecie tu porady ekspertów, recenzje płyt muzycznych, filmów, a także opisy elektronicznych gadżetów i akcesoriów przydatnych w każdym nowoczesnym domu.

Nasz miesięcznik w wersji cyfrowej jest dostępny bezpłatne, zarówno sama aplikacja, jak i każde kolejne wydanie. Dotychczas nasze czasopismo ukazywało się drukiem, ale od początku 2016 roku wydawana jest TYLKO wersja cyfrowa, która dzięki znakomitemu zespołowi doświadczonych dziennikarzy zachowuje najwyższy poziom merytoryczny i pozostaje jednym z najbardziej opiniotwórczych periodyków branżowych w Polsce. Wyróżnienia redakcyjne i rekomendacje przyznawane dla poszczególnych urządzeń są wyznacznikiem ich wysokiej jakości, a tym samym wskazówką dla potencjalnych nabywców!

Aplikacja pozwala na pobranie całego wydania na tablet lub smartfon i czytanie go oraz korzystanie z wielu opcji multimedialnych, bez konieczności stałego podłączenia do internetu. Jeśli jednak chcemy korzystać z pełnej interaktywności, np. obejrzeć prezentacje wideo to połączenie z internetem jest konieczne.Funkcje i dostępność

Wszystkie strony redakcyjne mają orientację poziomą
Możliwe jest skalowanie wielkości stron tzw. szczypanie

Niemal każdą fotografię zawartą w artykule można powiększać 

Każda recenzja zawiera aktywny link do strony producenta lub dystrybutora, gdzie można uzyskać dodatkowe informacje o produkcieAplikacja oraz wszystkie wydania cyfrowe są dostępne bezpłatnie.

What’s New

Version 2.80

Drobne poprawki, usprawnienia i kompatybilność z najnowszą wersją systemu.

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

App Privacy

The developer, Computer Graphics Studnio Sp j., has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like