iPhone Ekran Görüntüleri

Açıklama

KİMDEN HİZMET ALACAKSINIZ?

Tamamı yüksek lisanslı, süpervizyon alan/almış ve kendi terapisine giden uzman psikologlar bulunan platforma kayıt olarak sizin için en doğru psikolog ile eşleşebilir, ücretsiz ön görüşme yapabilirsiniz.

HANGİ KONULARDA DANIŞMANLIK ALABİLİRSİNİZ?

Platformdaki klinik psikologlar; anksiyete bozukluğu, depresyon, mental problemler, panik atak, ptsd (travma sonrası stres bozukluğu), adhd, bağımlılık, alkol bağımlılığı, ilişki problemleri, cinsellikle ilgili sorunlar, yas, kaygı, strese bağlı problemler, obsesyon, yeme bozuklukları, takıntı, travma sonrası stres bozukluğu, LGBTİ+ (lezbiyen, gey, biseksüel, trans, interseks) bireylerin yaşadıkları problemler, iş hayatındaki problemler, mobbing, tükenmişlik sendromu, gelecek kaygısı, kendini değersiz hissetmek, sosyal fobi konularında profesyonel olarak danışmanlık vermektedirler.

HIWELL SİZİN İÇİN UYGUN MU?

Hayat kalitenizi arttırmak ve daha iyi hissetmek için Hiwell sizin için doğru adres olabilir. Hayatınızdaki yolunda gitmeyen sorunlar hakkında, yaşadığınız zor süreçlerle ilgili size destek olabiliriz. Eşleşeceğiniz uzman psikologlardan istediğiniz konuda destek alabilirsiniz. Stres, anksiyete bozukluğu, ilişkiler, depresyon, bağımlılık gibi alanlarda uzmanlaşmış psikologlarımız sizlere destek olabilmek için Hiwell ile birlikte çalışıyor.

ONLİNE TERAPİ ETKİLİ MİDİR?

Araştırmalara göre online terapinin depresyon, anksiyete, stres ve panik atak gibi birçok psikolojik rahatsızlıkta etkili olduğu kanıtlanmıştır. Ancak psikoloğunuzun herhangi bir ilaç yazamayacağına ve resmi bir tanı koyamayacağına dikkat çekmek isteriz. Ayrıca, aşağıdaki durumlarda Hiwell sizin için uygun değildir:
- Kendinize veya başkasına zarar verme düşüncesi içindeyseniz,
- Acil bir kriz durumu yaşıyorsanız,
- Ciddi bir mental hastalık tanısı almış ve önce psikiyatrik destek almanız önerilmişse.

HIWELL GÜVENLİ Mİ?

- Video seanslarınız kesinlikle kayıt edilmez.
- Kullanıcı bilgileriniz şifrelenerek korunur.
- Ödemeleriniz 256 Bit kriptolanmış ve şifrelenmiş sayfalarda gerçekleştirilir.

KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİN GÜVENLİĞİ

Bilgilerinizin gizliliği ve güvenliğiniz bizim için çok önemli. Danışmanlarınızla yapacağınız görüşmeler tamamen sizin ve danışmanınızın arasında kalıyor. Ayrıca, anonim olarak kayıt olabileceğiniz sistemde bilgilerinizi şifrelenmiş şekilde tutuyoruz.

Yenilikler

Sürüm 1.3.3

Uzman Psikologlara Video Aramalar ve Mesajla Ulaşabilirsiniz.

Oylar ve Yorumlar

5.0/5
1 Oy

1 Oy

nurayozzdemir ,

Mükemmel

Arkadasimin israriyla indirdim iyi ki de indirmisim

Uygulama Gizliliği

Geliştirici, Hiwell, uygulamanın gizlilik politikasının aşağıda açıklanan şekilde verilerin işlenmesini kapsayabileceğini belirtmiştir. Daha fazla bilgi için geliştiricinin gizlilik politikası bölümüne bakın.

Sizinle İlişkilendiril­me­yen Veriler

Şu veriler toplanabilir ancak kimliğinizle ilişkilendirilmez:

  • Kullanım Verileri
  • Tanılar

Gizlilik uygulamaları, kullandığınız özellikler veya yaşınız gibi faktörlere göre değişiklik gösterebilir. Ayrıntılı Bilgi

Destekledikleri

  • Aile Paylaşımı

    Aile Paylaşımı etkinleştirildiğinde en fazla altı aile üyesi bu uygulamayı kullanabilir.

Diğer Beğenebilecekleriniz