Snímky obrazovky

Popis

Dovolená ve dvou letos v létě?

Hotelpeers je cestovní aplikace, která spojuje lidi, kteří milují hotely a rádi cestují do měst a často cestují a používají hotely.
Máte rádi hotely a navštěvujete a používáte hotely? Rádi navštěvujete města a potkáváte nové lidi, cestujete na dovolenou nebo do práce a nacházíte svůj domov v hotelích?
Líbí se vám na cestách cestovat s novými lidmi ve vašem aktuálním městě?
Chatujte s lidmi ve vašem aktuálním městě a ve vašem hotelu online nebo chatujte s lidmi z komunity Hotelpeers, kteří se účastní úžasných pobytů v hotelech a skvělých dobrodružstvích ve vašem městě.

Hotelpeers je čerstvá nová globální aplikace, která jako první aplikace umožňuje chatování s lidmi ve vašem aktuálním městě a vašem hotelu a hledání nových přátel a kamarádů během vašeho pobytu v hotelu a také chat s hotely. Ať už je účelem vašeho pobytu v hotelu dovolená, služební cesta nebo dovolená, aplikace Hotelpeers je zde, aby vám pomohla najít nové přátele a přátele ve vašem městě a hotelu během vaší cesty a pobytu. Vylepšete svůj pobyt na maximum a také kontaktujte svůj hotel.

Stačí se přihlásit, vybrat si hotel a začít chatovat s lidmi ve vašem hotel u nebo městě. Dále stačí povolit služby určování polohy v telefonu asi najděte a poznejte nové lidi ve vašem aktuálním městě.

Ikona v ikoně vytvořená Freepikem na www.flaticon.com

webová stránka:
www.hotelpeers.com

Novinky

Verze 3.0.17

Zlepšení vizuální stránky aplikace. Rozvržení a vylepšení barev.

Hodnocení a recenze

3.0 z 5
Hodnocení: 2

Hodnocení: 2

Ochrana soukromí v aplikaci

Vývojář Malek Bros. Enterprises s.r.o. nesdělil společnosti Apple podrobnosti o svých opatřeních na ochranu soukromí a o nakládání s daty. Další informace najdete v zásadách ochrany osobních údajů poskytnutých vývojářem.

Podrobnosti nebyly poskytnuty

K doplnění podrobných informací o ochraně soukromí bude vývojář vyzván při zveřejnění příští aktualizace pro tuto aplikaci.

Podporuje

  • Rodinné sdílení

    Se zapnutým Rodinným sdílením bude moci tuto aplikaci používat až šest členů rodiny.

Další od tohoto vývojáře

Také by se vám mohlo líbit