Screenshots

Description

Tato aplikace vás protáhne skrz naskrz krajem kolem města Humpolec, lesnatého a svěžího místa na Vysočině. Navštívíte známé turistické cíle ale i místa dosud nedotčená civilizací. Vystoupáte do více než 700 metrů na vrcholy Melechov a Křemešník a sjedete do 380 metrů na místo zaniklé obce Zahrádka. Užijete si prostou krásu maličkých kapliček a kostelíků a budete ohromeni majestátem hradů a zámků. V rozsáhlých lesích se osvěžíte vynikající vodou z četného množství čistých studánek a pramenů, v obcích se posilníte místními specialitami ve vyhlášených restauracích i maličkých hospůdkách. Na svých toulkách potkáte technické památky, adrenalinová centra, obory s daňky, muflony, divočáky a jeleny, zastavíte se u stoleté lípy, v rozáriu, uvidíte úžasnou sbírku vah i klášterní pivovar, budete žasnout nad obrovskými kamennými skulpturami v podlipnických lomech nebo budete fandit sportovcům na raftovém kanále.
Všechny výlety jsou koncipovány tak, abyste poznali dokonale zdejší kraj, jeho historii, kulturu a společenský život a zároveň si co nejvíce užili překrásnou ryzí přírodu a dechberoucí výhledy na okolní kopcovitou krajinu.
Přejeme vám i sobě, abyste si užili tyto cyklovýlety bez problémů a s nadšením, a vždy, když pojedete kolem Humpolce, se vám rozbuší srdce a s úsměvem na tváři si řeknete: „Jo, v Humpolci, tam to bylo super!“

What’s New

Version 1.0

This app has been updated by Apple to use the latest Apple signing certificate.

App Privacy

The developer, Radek Jaros, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like