Ekran Görüntüleri

Açıklama

İKON, Enerjisa şirketleri hakkında bilgi almak, faaliyette olunan lokasyonların adresini öğrenmek, sunulan hizmetler hakkında bilgi almak, organizasyon yapısını görmek ve açık pozisyonları takip etmek isteyen kullanıcılar için geliştirilmiş kurumsal bir mobil uygulamadır. Tüm kullanıcılar kayıt oldukları takdirde şirket içindeki staj ve iş başvurularını İKON üzerinden yapabilir.

Ayrıca Enerjisa şirketleri çalışanları İKON ile İnsan Kaynakları uygulamalarına her an her yerde erişebilir. Enerjisa çalışanları İKON’ u kullanarak cep telefonlarından Enerjisa hakkında bilgi edinebilir, şirket içerisindeki duyuruları ve haberleri takip edebilir, yapılan anketlere katılabilir ve diğer çalışanlar hakkında bilgi edinebilirler.

Yenilikler

Sürüm 6.1.301

Sizlere daha iyi bir uygulama sunabilmek için İKON 'da bazı geliştirmeler yaptık.

Uygulama Gizliliği

Enerjisa Enerji Anonim Sirketi adlı geliştirici, uygulamanın gizlilik politikasına göre verilerin aşağıda açıklandığı gibi işlenebileceğini bildirdi. Daha fazla bilgi için geliştiricinin gizlilik politikası bölümüne bakın.

Sizinle İlişkilendiri­len Veriler

Şu veriler toplanabilir ve kimliğinizle ilişkilendirilebilir:

  • Sağlık ve Fitness
  • Kullanıcı İçeriği
  • Kimlik Tanıtıcılar

Sizinle İlişkilendiril­me­yen Veriler

Şu veriler toplanabilir ancak kimliğinizle ilişkilendirilmez:

  • Kişi Bilgileri
  • Kullanım Verileri

Gizlilik uygulamaları, kullandığınız özellikler veya yaşınız gibi faktörlere göre değişiklik gösterebilir. Ayrıntılı Bilgi

Destekledikleri

  • Aile Paylaşımı

    Aile Paylaşımı etkinleştirildiğinde en fazla altı aile üyesi bu uygulamayı kullanabilir.

Bu Geliştiricinin Diğer Uygulamaları

Diğer Beğenebilecekleriniz