İnoportal 4+

Inosoft Information Systems

Designed for iPad

    • Free

Screenshots

Description

İnoportal'ın modüler yapısı sayesinde yalnızca ihtiyacınız olan modülleri seçebilirsiniz. Kullanmadığınız modüllere ait sayfalar ve alanlar gösterilmeyeceği için her zaman sade ve fonksiyonel bir arayüzle çalışırsınız. Yeni bir modülü devreye almak için bir tuşa tıklamanız yeterli olacaktır.

Özlük Bilgileri, İnsan Kaynakları tarafından çalışan bilgilerinin girildiği ve yönetildiği modüldür. Diğer modüllerin çalışabilmesi için gerekli personel bilgilerinin yönetilmesi içindir. Bunun yanında personel özlük dosyaları, zimmetler, telefon rehberi, dosya paylaşımı, icra takibi ve İK duyuruları ile programın temelini oluşturur. Ayrıca lisanslama yapılmaz.

İnoportal çalışanların izin süreçlerini yönetmek için hazırlanmıştır. Zaman içinde Görevler, Masraflar, Araçlar, Avanslar ile Ziyaret, Eğitim, Kargo, Anket, PDKS, Performans Değerlendirme, Satınalma, Yardım Masası gibi çeşitli modüller ilave edilmiştir.

App Privacy

The developer, Inosoft Information Systems, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

You Might Also Like

Business
Finance
Finance
Business
Finance
Finance