Screenshots

Description

Online İplik Marketi; "Bursalı Grubu" Güvencesi İle.

Bursalı Grubu'nun yeni hizmeti olan iplikmarketi.com hizmetinizde. Haftalık değişen iplik fiyatlarını web sitemizden güncel olarak takip edebilir, stoğumuzda olan iplikleri en uygun fiyatlara anında satın alabilirsiniz. Sitemizden sadece kurumlar yararlanabilmektedir, bireysel alışveriş yapılamaz. Fiyatlarımız toplu alımlara göre farklılık göstermektedir.

Siparişinizi verdikten sonra bulunduğunuz ile göre 1 - 3 iş günü içerisinde siparişlerinizi teslim etmekteyiz. Ürünlerimizi yakından görmek ve test etmek için numune talep edebilirsiniz. Ürünlerimizi belirlediğimiz koşulları koruduğunuz taktirde 3 iş günü içerisinde iade edebilirsiniz. Yapacağınız alışverişler Bursalı Grubu güvencesi altında olup gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.

Satın almak istediğiniz ürün hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için bizleri 0224 261 04 04 numaralı telefondan arayabilirsiniz. Minimum satın alma miktarı 1000 Kg olup alışveriş miktarı 250 ve katları şeklinde belirlenmiştir. 1000 Kg'dan başlayıp stoğumuzdaki miktar kadar satın alabilirsiniz. Siparişinizi geçip ödeme işlemini yaptıktan sonra firmamız tarafınca iletişim bilgilerinde vermiş olduğunuz telefon numaralarından sizinle iletişime geçeceğiz.

Keyifli Alışverişler Dileriz.

Information

Seller
ATS YAZILIM
Size
7.5 MB
Category
Business
Compatibility

Requires iOS 11.2 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
17+
Unrestricted Web Access
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like