iPhone Screenshots

Description

İyileş - Özel Ambulans Hizmeti;
En güvenilir özel ambulans firmalarına kolayca ulaşmanı sağlar. Acil yardım ambulansı ve Hasta Nakil Aracı hizmetlerini içerisinde barındıran İYİLEŞ, Özel Ambulanslar fiyatına, hızına, kalitelerine göre sıralayabildiğin bir özel ambulans hizmeti platformu.
Diğer kullanıcıların özel ambulanslar hakkında yorumlarını okuyabilirsin ve Özel Ambulans firması hakkında bilgilere kolayca ulaşabilirsin. Böylelikle kendi sağlığınızı ve sevdiklerinizin sağlığını riske atmazsınız. İYİLEŞ’te istediğin tarih ve saatte rezervasyon yapabildiğin gibi, kredi kartınla da ödeme yapabilirsin ve böylelikle sadece nakit kabul eden ambulans firmalarına da mecbur kalmazsın.
Kendinizin ve sevdiklerinizin hayatını emanet ettiğiniz özel ambulansların kalitesi konusunda çok hassasız. Referanslı ve diğer kullanıcıların yorumları ve puanlarına dikkat ederek seçim yapmanız oldukça kolay. Evrakları özenle incelenmiş, çeşitli sınavlara tabi tutulan ve sadece en güvenilir özel ambulanslar sistemimizi kullanabilmektedir. Güvenli ve sağlıklı hizmet için

Hemen uygulamayı indirin!

İhtiyacın olan hizmet Türkiye’nin ilk ve tek özel ambulans hizmet platformu İYİLEŞ’te!

What’s New

Version 4.6

Dünyada ilk ve tek özel ambulansların listelendiği ve dilediğinizi seçebildiğiniz İYİLEŞ artık İzmir'de! Türkiye’de özel ambulans denince akla gelen ilk platform!

App Privacy

The developer, TUYAR YAZILIM ORGANİZASYON SANAYİ VE TİCARET, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Contact Info

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like