Ekran Görüntüleri

Açıklama

İyileşeceğim doktorlar ile aranızdaki köprüdür.

Uygulamamızı kullanarak üye doktorlarımızdan klinik veya mobil randevu alabilir, ücretsiz tıbbi ikinci görüş talep edebilir, tetkiklerinizin sizin adınıza planlanmasını sağlayabilirsiniz.

Mobil Görüşme Randevusu
İyileşeceğim uygulamasını kullanarak üye doktorlardan alacağınız mobil randevular sayesinde dilediğiniz doktorla randevu planlayabilir, randevu saatinde bulunduğunuz yerden görüntülü, sesli veya yazılı görüşme gerçekleştirebilir, görüşme öncesinde veya sırasında doktorunuzla rapor ve tetkik sonuçlarınızı paylaşabilirsiniz.

Klinik Randevu
Doktorunuzla klinikte görüşme yapmak istemeniz durumunda klinik randevunuzu İyileşeceğim uygulaması üzerinden oluşturabilir, randevu sonrasında görüşme raporunuza yine İyileşeceğim uygulamasından erişebilirsiniz.

Tıbbi İkinci Görüş
Üye doktorlarımızdan tetkik ve raporlarınızın yorumlanması veya diğer tıbbi konularla ilgili olarak ücretsiz tıbbi ikinci görüş talep edebilirsiniz. Talebiniz doktorumuz tarafından yorumlandığında tıbbi ikinci görüş raporunuza İyileşeceğim uygulamasından erişebilirsiniz.

MR Talepleri
Herhangi bir MR (veya diğer radyolojik görüntüleme) gereksiniminizde, uzman ekibimizden şartlarınıza en uygun görüntüleme merkezini bulmasını ve görüntüleme randevunuzun oluşturulmasını talep edebilirsiniz. Görüntüleme raporunuz, ilgili merkez tarafından hazırlandıktan sonra İyileşeceğim uygulamasından raporunuza erişebilirsiniz.

Bize Ulaşın
Her türlü görüş, öneri ve yorumunuz için bize bilgi@iyilesecegim.com email adresini kullanarak veya uygulamamızda yer alan Destek Talepleri ekranını kullanarak ulaşabilirsiniz.

Verilerinizin Gizliliği
İyileşeceğim tüm kişiler verilerinizi 21 Haziran 2019 Cuma tarihli “Kişisel Sağlık Verileri Hakkında Yönetmelik” başlıklı yönetmelik, 7/4/2016 tarihinde 29677 sayılı resmi gazetede yayınlanmış 6698 numaralı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa, The Health Insurance Portability and Accountability Act of 1996 (HIPAA) ve ISO 27001 Stage 1 standartlarına göre korur ve saklarız. Kimlik ve sağlık verileriniz kanunla tanınmış yetki ile yazılı olarak talep eden resmi kurumlar dışında hiç bir kişi veya kuruluş ile, hiçbir koşulda ve hiç bir amaçla paylaşmayız.

Üyelik ve Kullanım koşullarımızda yer alan ve belirttiğimiz kanun ve yönetmeliklere uygun şekilde, akademik araştırmalarda size ait verileri kullanabiliriz. Ancak bu verileri kullanırken sizi tanımlayan her türlü kimlik bilginizden halde, anonimleştirilmiş verileri kullanırız.

Üyelik ve Kullanım Koşullarımız
İyileşeceğim, doktorlara erişimi, tıbbi ikinci görüş alımını ve diğer klinik süreçleri hastalar açısından kolaylaştırmayı amaçlayan bir uygulamadır. Firmamız Türkiye Cumhuriyeti yasaları, T.C. Sağlık Bakanlığı ve Türk Tabipler Birliği’nin talimatları ve belirlediği çerçeve kapsamında faaliyet göstermekte, uygulamamız içinden teşhis ve reçete yazımı gerçekleştirilememektedir. Üyelik ve Kullanım şartlarımızın tamamını, https://iyilesecegim.com web sitemizde yer alan “Üyelik ve Kullanım Şartları” ve “Gizlilik Şartları” metinlerinde bulabilirsiniz.

Yenilikler

Sürüm 0.8

Bu sürümde uygulamayı daha kolay ve etkin kullanmanızı sağlamak amaçlı bazı arayüz iyileştirmeleri gerçekleştirdik.

Bilgi

Satıcı
IYILESECEGIM SAGLIK VE DANISMANLIK HIZMETLERI ANONIM SIRKETI
Boyut
148.6 MB
Uyumluluk

iOS 9.0 veya üst sürümünü gerektirir. iPhone, iPad ve iPod touch ile uyumludur.

Diller

İngilizce

Yaş Sınırı
12+
Seyrek/Hafif Derecede Tıbbi/Tedavi Bilgileri
Telif Hakkı
Fiyat
Ücretsiz

Destekledikleri

  • Aile Paylaşımı

    Aile Paylaşımı etkinleştirildiğinde en fazla altı aile üyesi bu uygulamayı kullanabilir.

Diğer Beğenebilecekleriniz