İZUM - İzmir Ulaşım Merkezi 4+

İzmir Büyükşehir Belediyesi

Designed for iPhone

    • 2.0 • 2 Ratings
    • Free

iPhone Screenshots

Description

Değerli Vatandaşlarımız, İzmir'i akıllı kentler içine dahil etmek üzere başladığımız çalışmalarımız sona yaklaşıyor. Akıllı kent çalışmalarımızın önemli bir parçasını Akıllı Trafik Sistemi (ATS) oluşturmaktadır. Uzun uğraşlar neticesinde kentin pek çok noktasına yerleştirilen sensörler aracılığıyla kullanıcı uyumlu sistemimiz hayata geçiyor. Akıllı Trafik Sistemi aracılığıyla elde edilecek veriler gelecekte izmir ulaşımına ait büyük verinin sürekli güncellenmesine , araştırmacılara önemli bir veri kaynağı sağlanmasına ve izmirliler için kullanışlı yeni uygulamaların geliştirilmesine imkan sağlayacaktır. Bu veriler aracılığıyla ulaşım planlarının amaca uygun olarak sürekli yenilenmesi ve İzmirli hemşehrilerimize çağdaş ulaşım opsiyonlarının sağlanması temel hedefimizdir.

İzmir, 5000'den fazla akıllı cihaz tarafından yönetilen akıllı bir şehirdir. İZUM uygulamasını kullanarak, şehrin nasıl çalıştığını kolayca görebilir ve kontrol edebilirsiniz. Trafik durumunu keşfedin, park edilecek yerleri kontrol edin veya şehrideki akışları gerçek zamanlı izleyin.

What’s New

Version 1.2.2

Bu uygulama Apple tarafından Apple Watch uygulaması simgesini göstermek üzere güncellendi.

Hatalar giderildi.
Performans iyileştirmeleri yapıldı.

Ratings and Reviews

2.0 out of 5
2 Ratings

2 Ratings

xmale12345 ,

Çalışmıyor

Boşuna yüklemeyin çalışmıyor.

App Privacy

The developer, İzmir Büyükşehir Belediyesi, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

More By This Developer

Travel
Travel
Navigation
Medical
Travel
Lifestyle

You Might Also Like

Travel
Travel
Travel
Travel
Travel
Travel