ibanla 4+

Hasan Eksi

Designed for iPhone

    • Free

iPhone Screenshots

Description

İban paylaşmak için banka uygulamaları arasında artık kaybolmana gerek yok. Hemen iban paylaşmanın hızlı ve kolay yolunu keşfet!

İbanla Nedir?

Gündelik hayatımızda birbirimiz ile para transferi yapabilmek için sıklıkla iban kullanmayı tercih ediyoruz. Peki, sadece iban paylaşmak için 6 karakterli şifreler, birbirinden farklı banka uygulamaları ile uğraşmamıza gerek var mı ?

İbanla aslında tam olarak bu sorunu çözen hızlı ve kullanımı kolay iban ve hesap paylaşma uygulaması. Tek yapmanız gereken tamamen ücretsiz bir şekilde kayıt olup kendinize özel bir profil oluşturmak. Sonrasında tüm iban bilgilerinizi bir defa eklemeniz yeterli, artık sizinde iban paylaşmak için banka uygulamaları arasında kaybolmanıza gerek yok çünkü ibanla var.

Peki, ibanla sadece bu sorunu mu çözmekte ? Tabi ki bu sorununda cevabı hayır. İban paylaşmak kadar büyük bir sorunumuzun daha olduğuna inanıyoruz; iban bulmak.
İbanla üzerinde telefon ile başkalarına ait iban ve hesap bilgilerini kolayca sorgulayabilirisiniz. Ayrıca istediğiniz kişileri favorilere ekleyebilir böylece daha sonrasında ihtiyaç duymanız halinde hemen favorilerinizi görebilirsiniz.

Kısacası ibanla, sıklıkla ihtiyaç duyduğumuz iban paylaşma sorununu yeniden yorumluyor ve en kolay şekilde nasıl yapabiliriz diye çözümler üretiyor. Ayrıca sadece iban değil, Papara, Param v.b ön ödemeli kartlarıda ibanla profilinize ekleyebilir ve kolayca paylaşabilirsiniz.

What’s New

Version 1.3.0

- Açılış durumunda yaşanan performans sorunu düzeltildi,
- Çevrimdışı mod desteği eklendi,
- Formlarda yaşanan sorunlar düzeltildi.

App Privacy

The developer, Hasan Eksi, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Used to Track You

The following data may be used to track you across apps and websites owned by other companies:

  • Usage Data

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Contact Info
  • Usage Data

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

You Might Also Like

Hoppa
Finance
Canlı Borsa-Döviz Altın Kripto
Finance
Card IBAN Wallet
Finance
Findeks
Finance
ABCC Exchange
Finance
Paribu | Bitcoin Alım Satım
Finance