Screenshots

Description

ICRYPEX Kripto Para Uygulaması ile Her Yerde Özgürce Bitcoin Alın Satın!


Bitcoin, Ethereum ve diğer kripto para birimlerini almanın güvenli ve basit yolu ICRYPEX! Kolay arayüzü, kullanıcı dostu üstün özellikleri sayesinde zaman ve mekân fark etmeksizin her yerde al-sat yapabilirsiniz!


ICRYPEX; Bitcoin, Ethereum, HOT, Litecoin, BAT, LINK gibi kripto para birimlerini güvenli bir şekilde satın almanızı, satmanızı ve saklamanızı sağlar. Güvenlik anlayışıyla inşa edilen ICRYPEX Kripto Para Borsası uygulamasıyla birçok işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Piyasanın zirvesinde kalmak için fiyat uyarıları oluşturun, kripto portföyünüzü genişletin ve trade stratejilerinizi en üst seviyeye çıkarın.
Kripto para piyasasında ister deneyimli ister başlangıç seviyesinde olun, ICRYPEX teknolojisi her seviyeden kullanıcıya hitap edecek şekilde tasarlandı.


ICRYPEX uygulamasıyla kripto paralara geç kalmadan yapabilecekleriniz:
*Bitcoin, Ethereum ve diğer kripto paralarınıza anında ulaşın,
*Kullanıcı dostu arayüz ile al-sat yapın,
*Türk lirası ve kripto para yatırma ve çekme imkânını yaşayın,
*İşlem geçmişine ve hesap etkinliklerine detaylı bakış atın,


KRİPTO PARA UYGULAMASINI ANINDA İNDİRİN VE KAYDOLUN
ICRYPEX uygulamasını indirerek hızlıca kayıt işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Hesabınıza TL yükleyerek kripto para işlemlerinize devam edebilirsiniz.


BASİT, DÜRÜST, GÜVENİLİR KRİPTO PARA BORSASI
Yeni nesil kripto para uygulaması ICRYPEX ile hesabınız çok aşamalı doğrulama ve banka düzeyinde güvenlik dâhil olmak üzere çok aşamalı güvenlik standartlarına tabidir.


KRİPTO PARA FİYATLARINI GÖRÜNTÜLEYİN
ICRYPEX mobil uygulamasıyla fiyatlar sayfasından çiftleri görüntüleyebilirsiniz. Fiyat detaylarını veya grafiklerini görmek isterseniz işlem çiftine tıklamanız yeterlidir. Fiyat grafiği ölçeğini bir günden bir yıla kadar ayarlayabilir, mevcut en iyi teklif ve hacim verilerini görüntüleyebilirsiniz. Alarmlarınıza da bu ekrandan hızlıca ulaşabilirsiniz.


VARLIKLAR EKRANI
Varlıklarım ekranında portföyünüzdeki tüm kripto paraları görüntüleyebilirsiniz.


TAKAS İMKÂNI
Emir çeşitlerini kullanarak kripto paralarda takas imkânından faydalanabilirsiniz. Piyasa, Limit ve Stop Emir türlerini kullanarak emir verebilirsiniz.


KRİPTO PARA PİYASASINDA GÜNCEL KAL
Kripto para sektörü sürekli kendini yeniliyor. Bu yenilikleri ICRYPEX kripto para uygulamasıyla anında takip edin, bütün fırsatlardan haberdar olun.


7/24 DESTEK
Sorularınız için sizi info@ ya da destek@ e-posta adreslerine yönlendirmiyoruz. Telefonun diğer hattında, daima size yardım etmeye hazır bir Kripto Para Uzmanı bekliyor. İşlem ve analiz, piyasalarla ilgili hemen destek almaya başlayın!

What’s New

Version 1.0.8

Altay Token yalnızca Icrypex'te!

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

App Privacy

The developer, ICRYPEX BILISIM ANONIM SIRKETI, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Identifiers
  • Diagnostics

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Financial Info
  • Contact Info

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like