Screenshots

Description

Gezegen saatlerini ve hayatınıza olan etkilerinizi dilediğiniz zaman kolayca takip edebilirsiniz. Bulunduğunuz şehire göre gezegen saatlerini ve o saatin size olan etkilerini öğrenebilirsiniz.
Şu anda bulunduğumuz gezegen saatini öğrenebileceğiniz gibi şehir ve tarih seçebilir ve seçimizine göre gezegen saatleri tablosunu görebilirsiniz.

Herhangi bir olayı toplantı, evlilik, seyahat, ev alma gerçekleştirmek için en uygun zamanı belirlemenizi sağlayan Gezegensel Saatlerinin kökeni
Kaldeli gezegen dizilimi olarak bilinen eski bir Astrolojik sisteme dayanmaktadır. Gezegenlerin gün ve saat üzerindeki etkileri oldukça eski dönemlerden beri kadim alimlerin dikkatini çekmiştir.
Çok önemli Arap astrologları tarafından gözlem yapılarak incelenen ve bizzat kendi edindikleri tecrübeler ile toplanan bilgilerin kitap halinde derlenmesi sonucunda bu bilgiler günümüze kadar gelmiştir.
Çağımızda artık astrolojinin bir alanı olan gezegen saatlerinin önemi bir çok kişi tarafından dikkate alınmaktır.

Astrolojik araştırmalar sonucu elde edilen verilere göre; haftanın her günü ve bu günlerdeki saatler farklı bir gezegen tarafından yönetilmektedir. Bu bilgilerin ışığında zamanı kaliteli
değerlendirebilme, hayatımıza yön verebilme ve doğru zamanda uygun koşulları sağlayarak harekete geçme şansını yakalayabiliriz. Bu sayede rüzgarı arkamıza almamız kaçınılmaz olacaktır.

Information

Seller
Hasan Cakir
Size
36.3 MB
Category
Lifestyle
Compatibility

Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
4+
Copyright
Price
$1.99

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like