Screenshots

Description

Konfederacja Lewiatan, najbardziej wpływowa polska organizacja biznesowa, przygotowała darmową aplikację mobilną, dzięki której najważniejsze informacje o jej działaniach oraz kontakt do ekspertów będziesz miał zawsze "pod ręką". Jeżeli pracujesz w firmie zrzeszonej w Lewiatanie, uzyskasz także dostęp do wykazu aktualnych prac parlamentarnych oraz konsultacji aktów prawnych.  

Poznaj funkcje aplikacji KONFEDERACJI LEWIATAN:

AKTUALNOŚCI I KALENDARIUM
Z poziomu aplikacji masz szybki i wygodny dostęp do najświeższych informacji o naszych działaniach i nadchodzących wydarzeniach.


RAPORT TYGODNIOWY
Co poniedziałek dostaniesz pakiet najważniejszych informacji. Wiadomość push przypomni, że w aplikacji czeka na Ciebie nowy numer Raportu tygodniowego.

EKSPERCI I SOCIAL MEDIA
Dzięki aplikacji możesz skontaktować się bezpośrednio z ekspertami Lewiatana oraz przejrzeć nasz bieżący feed w mediach społecznościowych.

KONSULTACJE I PRACE PARLAMENTARNE
(funkcje dostępne tylko dla członków Lewiatana)

W sekcji Konsultacje zobaczysz podsumowania aktualnie prowadzonych konsultacji legislacyjnych oraz będziesz mógł nawiązać kontakt z ekspertem prowadzącym projekt. W niektórych konsultacjach dostępna jest także funkcja głosowania.

Pobierz aplikację mobilną Konfederacji Lewiatan i bądź zawsze na bieżąco!
***
Konfederacja Lewiatan to jedna z najbardziej wpływowych polskich organizacji biznesowych, reprezentująca interesy pracodawców w Polsce i Unii Europejskiej. Aplikacja pozwala na śledzenie działań Konfederacji (aktualności, kalendarium, stanowiska), otrzymywanie tygodniowych podsumowań oraz alertów informacyjnych.

What’s New

Version 1.3.4

Drobne poprawki funkcjonalności

Information

Seller
Edytor Sp. z o.o.
Size
68.3 MB
Category
Utilities
Compatibility

Requires iOS 10.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English, French, German, Polish, Portuguese, Russian, Simplified Chinese, Spanish

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like