Screenshots

Description

Happy Brains School şu beş temeli dikkate alarak bilişisel fonksiyonların gelişmesini sağlar, bunlar Hafıza, Dikkat, Dil, Yönetsel Fonksiyonlar (Nedensellik ve mantık) ve görsel bütünsel yeteneklerdir. HBS eğlenerek öğrenme ve gelişme yöntemini kullanmaktadır. Burada eğlence oyunlar kullanılmaktadır. Belirtilen oyunlar yaklaşık 15 yıllık bir tecrübenin ürünü olarak hazırlanmıştır.

Öğrenci Tabanlı Eğitim: Her öğrenci eşsiz özelliklere sahiptir.HBS yöntem olarak sizin ihtiyaçlarınıza göre oyunları şekillendirmektedir.Kişisel kayıt amacınız sınavlara hazırlanma, eğlence, üstün zekalılar gibi kategorilere ayrılır ve ona göre eğitim alırsınız.

Danışmanlı Gelişme: Happy Brains School da size özel bir koç atanır. Oyun ya da eğitim koçu sizin hangi oyunları ne kadar oynamanız gerektiğine karar verir.

Raporlama, gelişimi takip edin,
Kişisel Rehber profilinize en uygun oyunlara yönlendirir sizi
Motivasyon, sürekli oyunda kalmalısınız ve sonuç almak istiyorsanız uzun süreli bir eğitime hazır olmalısınız
Ücretsiz modda isterseniz 7 günlük bir deneme sürecine girebilirsiniz. Bu deneme sürümünde 3 seviye kadar ilerleyebilir, oyunları inceleyebilir, güncel makalelerimizi takip edebilirsiniz. 7 günden sonra kullanıma devam edebilmek için aşağıda belirtilen üyelik paketlerini satın almanız gerekmektedir.

3 Aylık Üyelik (Standart Paket): 3 Ay boyunca uygulamayı sınırsız kullanma izni verilmektedir. Bu süreçte dilediğiniz kadar oyun oynayabilir, seviye seviye ilerleyebilir ve serbest modda geçtiğiniz oyunları istediğiniz kadar oynayabilirsiniz.

6 Aylık Üyelik (Gümüş Paket): 6 Ay boyunca uygulamayı sınırsız kullanma izni verilmektedir. Bu süreçte dilediğiniz kadar oyun oynayabilir, seviye seviye ilerleyebilir ve serbest modda geçtiğiniz oyunları istediğiniz kadar oynayabilirsiniz.

12 Aylık Üyelik (Altın Paket): 12 Ay boyunca uygulamayı sınırsız kullanma izni verilmektedir. Bu süreçte dilediğiniz kadar oyun oynayabilir, seviye seviye ilerleyebilir ve serbest modda geçtiğiniz oyunları istediğiniz kadar oynayabilirsiniz. Bu üyelik paketinde tarafınıza özel bir mentör atanır ve sizin oynadığınız oyunlara bakarak analiz eder. Sizi dönem dönem yönlendirerek ve zeka testi yaparak oynamanız gereken oyunlara karar vermenizi sağlar. Gelişiminizi aynı zamanda dökümante ederek velilerinize yılda iki defa dökümante edip yollamaktadır.


Happy Brains School Ücretli Hesap ÜCRETLENDİRME VE ŞARTLAR


Happy Brains School aşağıdaki abonelik seçeneklerini sunmaktadır:

3 ay: $9.49

6 ay: $14.49

1 yıl: $19.99

Bu ücretler Amerika Birleşik Devletlerdeki müşteriler için geçerlidir. Diğer ülkelerdeki ücretlendirme değişiklik gösterebilir ve ikamet ettiğiniz ülkeye bağlı olarak gerçek ödemeler kendi para biriminize dönüştürülebilir.

Happy Brains School ücretli aboneliğiniz iTunes hesabınızdan ücretlendirilecektir.

Dönemin sonunda aboneliğiniz yine iTunes hesabınız üzerinden otomatik olarak yenilenir.

Aboneliğiniz, geçerli dönemin bitiminden önceki 24 saat içerisinde geçerli fiyat üzerinden ücretlendirilir.

Otomatik yenilemeyi iTunes hesap ayarlarınızdan kapatabilirsiniz fakat bunu geçerli dönemin bitiminden önceki son 24 saat başlamadan önce gerçekleştirmeniz gereklidir.

Herhangi bir dönemin kullanılmayan bölümü için para iadesi yapılmaz.

Gizlilik Politikası: http://www.otomofis.com/privacy.html

Hizmet Koşulları: http://www.otomofis.com/terms.html

Satın Alma Politikası: http://www.otomofis.com/purchase.html

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

Yasuo Brisbane ,

upmobi.xyz!!raise downloads by 10 times

This is one of the best apps i have found till now. Appreciated your hard work.
Btw, here wa can provide rating, review, so as to the keyword searching install.Want to get more organic users, then find us in upmobi.xyz

Information

Seller
metin ozsahin
Size
56 MB
Category
Games
Compatibility

Requires iOS 10.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free
In-App Purchases
  1. HBS for 3 Months Membership $9.49
  2. Buy for 6 Months $14.49
  3. 1 Yıllık Üyelik Al $19.99

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like