iPhone Screenshots

Description

“Kitap alıp satmanın yeni ve en kolay yolu.”

alsatkitap binlerce kitap arasından sıfır veya ikinci el dilediğiniz kitabı kolayca alabileceğiniz ve satabileceğiniz bir kitap pazaryeri uygulamasıdır. Evinizde bulunan kullanmadığınız kitaplarınızı alsatkitap üzerinden kolayca satışa sunabilirsiniz veya ihtiyacınız olan kitapları uygulama üzerinden kolayca bularak satın alabilirsiniz.

alsatkitap Türkiye’de kitap piyasasını daha ileriye seviyeye taşıyarak ekonomik ve kültürel olarak katkı sağlamayı hedeflemektedir. Kitap alım satım işlemlerini en kolay ve hızlı bir şekilde yapabileceğiniz pazaryeri uygulamasıdır. alsatkitap bireylerin, öğrencilerin, sahafların, kitabevlerinin, dağıtımcıların, yayınevlerinin kısaca yediden yetmişe herkesin en hızlı ve güvenilir şekilde kitap alım satım işlemlerini gerçekleştirebileceği bir platformdur. Bu alanda kullanıcıların hayatını kolaylaştıracak şekilde gelişimini artırarak yürürlüğüne devam edecektir.
Her geçen gün artan kullanıcılarımızla beraber aradığınız kitapları çok ucuza bulabilir ve satın alabilirsiniz. Kitap satmak için ücretsiz bir şekilde satıcı hesabı oluşturarak çok kolay adımlarla kitabınızı satışa sunabilirsiniz.

-Ücretsiz Üyelik

Tamamen ücretsiz bir şekilde alıcı veya satıcı hesabı oluşturabilir, kolayca kitap alım satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

-Hızlı ve Kolay Kitap Satma

Kitap yükleme işlemi sırasında daha önce yüklenen kitapların bilgilerini otomatik olarak kitap ismi girerek erişilebilir, kitap detaylarını girmekle zaman kaybetmeyerek kitabınızı hızlıca sadece kitap adı girerek satışa sunabilirsiniz.

-Uygulama içi Mesajlama

Kitap satın alırken satıcı ile anlık mesajlaşabilir, aklınıza takılan soruları sorabilir ve satış takibi için satıcılar ile kolayca görüşebilirsiniz. Bu şekilde uzun süren mail süreçlerini ortadan kaldırarak çok hızlı bir şekilde iletişim kurabilirsiniz.

-Anlık Uygulama içi Bildirimler

Sizleri alım satım işlemlerinde gelişmelerden anlık olarak haberdar ediyoruz. Böylelikle kitabınız satıldığında hemen bilgi sahibi olup işlem yapabilirsiniz ve kitap alım işlemlerinde kargo, teslimat, onay gibi süreçlerden haberdar olabilirsiniz.

-Çeşitli Üyelik Metodları

Uygulamada dilerseniz sosyal medya, telefon numarası veya mail aracılığı ile üye olup kolayca kitap alabilir, veya satabilirsiniz.

-Barkod Okuma

Kitap arama işlemlerinizi kitapların barkodlarını okutarak kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Başka bir yerde görmüş olduğunuz kitabın barkod’unu okutarak kolayca alsatkitap üzerinden fiyatları görebilir ve satın alım gerçekleştirebilirsiniz.

-Favori Listeleri

Beğendiğiniz ve almak istediğiniz kitapları favori listenize ekleyebilir. Dilediğiniz zaman favori listesinden kolayca satın alım yapabilirsiniz.

-Gelişmiş Arama Bölümü

Uygulamada bulunan arama menüsünden kitap ismi, yazar adı, ISBN numarası ve satıcı adı ile kolayca aramalar yapabilirsiniz.

-Hızlı ve Güvenilir Alışveriş

Dilediğiniz kitabı kredi kartı veya hesap kartı ile kolayca alabilir, Sıfır Risk sistemi ile kitap elinize ulaştıktan sonra onaylayarak ilgili tutarın satıcıya aktarılmasını sağlayabilirsiniz. Bu şekilde kitap elinize ulaşana kadar paranız güvenli bir durumda havuzda bekletilecektir.

-Kitap Paylaşma

Beğendiniz kitapları paylaş seçeneği ile dilediğiniz gibi arkadaşlarınızla mesajlaşma uygulamalarından veya sosyal medya üzerinden paylaşabilirsiniz.

-Satıcı Yorumları

Kitaplarınızı almadan önce satıcıya yapılan yorumları inceleyebilir, kitap aldıktan sonra ise satıcıya satış ile alakalı yorum yapabilirsiniz.

-Keşfet Bölümü

Son eklenen, öne çıkanlar gibi kategorileri rahatlıkla ziyaret edebilir. Dilediğiniz kitabı kolayca sepetinize ekleyebilirsiniz.

What’s New

Version 0.0.8

Bu versiyonda bazı hatalar düzeltildi ve performans iyileştirmeleri yapıldı.

Uygulama tasarımı, kolay ve hızlı bir şekilde sıfır ve ikinci el kitap alıp satmak için daha uygun hale getirildi.

Sistem hakkında aklınıza takılan soruların(nasıl kitap alırım?, nasıl kitap satarım?, ikinci el kitap satabilir miyim?, ikinci el kitap alabilir miyim? elimde nadir kitaplar var satışa sunabilir miyim?, vs.) cevaplarını bulabileceğiniz "Sıkça Sorulan Sorular" sayfası uygulamamıza eklendi.

Kullanıcılar ile anlık mesajlaşırken dilerseniz kameradan, dilerseniz galerinizden sıfır ve ikinci el kitaplarınızın fotoğraflarını gönderebileceğiniz özellik eklendi.

Daha fazla kullanıcıya ulaşıp, sıfır ve 2. el kitap kitaplarınızı satabilmeniz için profil sayfasına profil paylaşma seçeneği eklendi.

Arama bölümünde kitap yazarları ve yayınevlerini arayabileceğiniz alanlar eklendi.

Anasayfa'da son incelediğiniz sıfır ve ikinci el kitapları görebileceğiniz alan eklendi.

Kitap sayfalarında, her bir kitabı kaç kişinin favoriye eklediğinizi görebileceğiniz bir sayaç eklendi.

Kitap detay sayfalarında satıcının satışa sunmuş olduğu uygun fiyatlı diğer kitaplarını kolaylıkla görüp alışveriş çantanıza ekleyebileceğiniz alan eklendi.

Ürün detay sayfası tamamen yenilenerek sıfır ve ikinci el kitap alma işlemleri çok daha kolay hale getirildi.

Daha fazla bilgilendirme metinleri eklenerek uygulama içerisinde karşılaşabileceğiniz durumlar daha net ve açıklayıcı hale getirildi.

Sıfır ve ikinci el kitap aramaları yaparken kullanabileceğiniz filtre ve sıralama kısımları iyileştirildi.

Sevdiklerinizle beğendiğiniz en nadir kitapları bile paylaşabileceğiniz kitap paylaşma butonu eklendi.

Ratings and Reviews

4.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

BgmKskn ,

Error

Galeriden fotograf yukleyemiyorum. Ve su yayindan kaldirilan kitaplari silebilirsek cok iyi olacak. Yer kapliyor bosuna.

Developer Response ,

Merhaba, yorumunuz için teşekkür ederiz. Teknik ekibimiz uygulamamızın iyileştirilmesi için yorumlarınızı dikkate alarak çalışmaya devam etmektedir. Unutmayın! alsatkitap, kitap alıp satmanın yeni ve en kolay yoludur.

App Privacy

The developer, alsatkitap, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Used to Track You

The following data may be used to track you across apps and websites owned by other companies:

 • Contact Info
 • User Content
 • Search History
 • Identifiers

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

 • Contact Info
 • User Content
 • Search History
 • Identifiers

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

Supports

 • Family Sharing

  With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like