Screenshots

Description

İç giyim markaları arasında birçok isim yer alıyor. Onlarca ve hatta yüzlerce isim, müşterilerin sürekli tercih ettikleri firmalar haline gelmiştir. Anıl İç Giyim, Anıt İç Giyim, Ay Yıldız İç Giyim, Erdem, Miorre İç Giyim, Berrak, Kom ve NBB iç giyim, Miss Fit, Dono gibi birbirinden güzel onlarca marka, icgiyimozel.com'da siz müşterilerimize sunuluyor.

Lider markalar tarafından hazırlanan ürünlerin çoğu bayan kategorisi altında toplanırken geri kalan kısmı da erkek iç giyim ve çocuk giyim ürünleri altında toplanmıştır. Dünya üzerinde bulunan her tasarımcının son derece dikkat ettiği moda olgusu ile ilerleyen birinci markalar, bol ürün seçeneği ile müşterilere ulaşmaktadır. Yeni sezonda yer alan yepyeni iç giyim koleksiyonu ile dikkat çekmekte olan markalar, bay giyim, bayan ve çocuk giyim kategorilerinde yer alan müşterilerine müthiş seçenekler sunuyor. Kaliteli ve orijinal malzemeler ile üretilen giyim ürünleri, her yaştan ve cinsiyetten müşterilere, her bireyin zevkine uygun en modern tasarımlarını sunmaktadır.

Bayanlar için hazırlanmış olan iç giyim kategorimiz altında, bayan sütyenleri, bayan sütyen takımları, bayan külot takımları, bayan külot çeşitleri, bayan atlet modelleri, çoraplar ve tayt çeşitleri, hamile bayan iç giyim çeşitleri ve pijama takımları, lohusa iç giyim ve pijamaları, özel geceler için jartiyer çeşitleri, büstiyer modelleri, korse çeşitleri, jupon, bayan pijama ve gecelik takımları, erotik ürünler, erotik gecelik ve diğer iç giyim modelleri, fantezi kıyafet takımları, bayan elbise modelleri, body ve t-shirt modelleri, bayan deniz ve plaj ürünleri adı altında yer alan bikini, mayo ve havlular, gelin iç giyim ürünleri, çeyizlik ürünler ve aksesuar seçenekleri gibi ürünler yer almaktadır.

Bayan ürünleri içerisinde en çok tercih edilen özel gece ürünlerinden bir tanesi kombinezon ve jartiyer modelleridir. Kadınların dişiliğini öne çıkaracak kadar iddialı olan bu modeller, saten kumaştan, dantelli olarak hazırlanmıştır. Bunun dışında tül ile farklılaştırılmış kombinezon modelleri de kategoride yer almaktadır. Çekicilik kılan ve özel anların şahidi olan fantezi ürünleri, tüm renk ve model seçeneği ile icgiyimozel.com'da sizleri bekliyor.

What’s New

Version 2.0.5

Kullanıcı deneyimini arttırmak için görsel ve fonksiyonel iyileştirilmeler yapıldı.
Kampanyalar eklendi
Uygulama içi hatalar giderildi.

App Privacy

The developer, BK BILGI TEKNOLOJILERI VE TICARET ANONIM SIRKETI, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like