Description

Nakupujete na internete? Posielate alebo prijímate zásielky Slovenskej pošty? Používate kuriérske služby? Sledujte ich pohodlne vo svojom smartphone!
Aplikácia Sledovanie zásielok slúži na pohodlné sledovanie stavu Vašich zasielok. Umožnuje Vám sledovať zásielky a balíky, ktoré prijímate (list, tovar z elektronického obchodu alebo len balík od rodiny) ale rovnako aj tie, ktoré odosielate (tovar pre zákazníka, dôležitá zmluva alebo len doporučený list) z Vášho smartphone pohodlne, prehľadne a kdekoľvek.
Aktuálne podporujeme:

-Slovenská pošta
-GLS
-DPD
-DHL
-Slovak Parcel Service
-UPS
-ďalšie v najbližsom update

Našli ste chybu alebo vám v aplikacií niečo chýba ? Napíšte nám do komentárov alebo na stránky podpory.

Páči sa vám naša aplikácia? Podporte nás jej používaním.


---------------------------------------------------------------------
English:

Shopping online? Sending or receiving mail of the Slovak Post? Do you use courier services? Watch them comfortably in your smartphone!
Application Sledovanie zásielok is convenient for tracking the status of your shipments. Allows you to track shipments and packages that you are receiving (letter, goods from e-shop or just a package from the family) but also those that you are sending (goods for customers, an important contract or just a registered letter) from your device comfortable, clearly, anywhere.
Currently support:
-Slovak post
-GLS
-DPD
-DHL
-Slovak Parcel Service
-UPS
-more in next update


Did you find a bug in the application or you are missing something? Please tell us in comments or on support site.

Do you like our app? Support us by using it.

What’s New

Version 2.0

Po veľmi dlhom čakaní máme pre Vás veľmi veľa noviniek. :)

- Pridali ste si zásielky na iPhone ale vlastníte aj iPad či viac iOS zariadení? Od teraz budete mať všetky sledované zásielky automaticky synchronizované na všetky ostatné iOS zariadenia.

- Kontrolujete notifikácie? Súčasne môžete skontrolovať aj stav svojich zásielok cez nový widget, ktorý Vám hneď zobrazí stav bez nutnosti otvoriť aplikáciu.

- Apple Watch sú jednoznačne hitom a čo môže byť rýchlejšie ako sledovať stav Vašich zásielok priamo na zápästí? Prinášame podporu pre Apple Watch.

- Už vás nebaví prepisovať trackovacie kódy, ktoré Vám prídu e-mailom alebo SMS? Zvlášť, keď nejde skopírovať iba samotný kód ale len celá SMS? Skopírujte celú správu a otvorte aplikáciu, ktorá sama prečíta celý text, vyhľadá kód a odporučí správneho prepravcu podľa kódu.

Information

Seller
Ondrej Miko
Size
3.1 MB
Category
Business
Compatibility

Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English, Slovak

Age Rating
Rated 4+
Copyright
© igeek 2016
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.