Screenshots

Description

T.C. Sağlık Bakanlığı’nın sunduğu “Hastane Randevu Merkezi” mobil uygulaması, iPad’iniz ve iPhone’unuz için özel olarak tasarlanmış olup, hem uygulamanın kendisi hem de randevu almak ücretsizdir. Uygulamanın kısa adı “MHRS Mobil” dir.

MHRS Mobil ile tüm Türkiye’de Sağlık Bakanlığına bağlı Devlet Hastaneleri, Ağız ve Diş Sağlığı Hastaneleri ve Merkezleri (ADSH, ADSM) için vatandaşların, istedikleri hekimden ve belirledikleri uygun olan tarihe randevu almaları sağlanır.

Bundan böyle hastanelerde uzun sıralar beklemenize gerek yok. MHRS Mobil uygulaması yardımı ile kolay ve hızlıca muayene randevusu alabilir ve aldığınız randevuları buradan takip edebilirsiniz. Randevu gününü, saatini, ve hekiminizin o gün hastanede görev yapıp yapmadığını öğrenebilir, gidemeyeceğiniz randevularınızı buradan iptal edebilirsiniz.

Hastane Randevu Merkezine ulaşmak için ayrıca internet üzerinden www.hastanerandevu.gov.tr adresini kullanabilir ya da ALO 182 MHRS Çağrı Merkezini arayarak kendinize ve yakınlarınıza randevu alabilirsiniz.

Soru ve sorunlarınız için mhrs@saglik.gov.tr adresimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

What’s New

Version 6.4.4

- Bug Fixes

Ratings and Reviews

4.4 out of 5
29 Ratings

29 Ratings

Emercensi ,

Geliştirilmesi gerekiyor

İstanbul gibi büyük şehirlerde yaşıyorsanız en büyük sıkıntı harita bazlı arama yapılamıyor olması işin içine ek hizmet binaları da girince durum çok daha kötü bir hal alıyor bir kaç kez ana binaya gittim çünkü randevu harita konumu olarak ana binayı işaretliyor ek binalar sistemde gözükmüyor. İlk olarak bunu hallederseniz yanlış yerlere gitmekten kurtarırsınız bizi.
Randevu almak istediğim bölüm ve şehir seçildikten sonra harita üzerinden bütün şehri görüp gün gün bakabilmek çok iyi olurdu.

michaelnew28 ,

Update olmuyor aptal program

12 aralik 2018 tarihinde farkettigim update ne yazikki olmuyor. Ikon update click leyince sanki download baskayacak gibi oluyor. AMA download baslamiyor. Bir tane programci ise alamadinizmi? Bu isi adam gibi programlasin. Tam Bir rezilsiniz. Calismayan aplikasyonu ne yapalim biz. Bir update i daha basarili programlayacak bir akilli yok. Aptal adamalara program yaptirmaya devam edin. Tebrikler.

Eseyfi ,

Tebrikler

Muazzam Bir uygulama Yurt disinda ikamet ediyoruz Cok Memnun kaldik Cok kullanisli ve Kolay Bir web olmus Tebrik ediyor Basarilar Diliyoruz

Information

Seller
T.C. Saglik Bakanligi
Size
92.4 MB
Category
Medical
Compatibility

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English, Arabic, Russian, Turkish

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like