iPhone Screenshots

Description

Aplikacja mobilna Idea Bank S.A. to szybki dostęp do Twoich finansów z każdego miejsca na świecie i o każdej porze. Dostęp do bankowości mobilnej jeszcze nigdy nie był tak szybki – aplikacja umożliwia logowanie m.in. 4-cyfrowym kodem PIN lub symbolem graficznym (wężykiem).
Potrzebujesz szybko poznać stan swoich środków? Aplikacja pozwala na dodanie do strony logowania wykresu obrazującego stan posiadanych przez Ciebie środków. Możesz również dodać moduł szybkich przelewów wysyłanych bez potrzeby logowania.
Wykonywanie płatności zabiera Ci zbyt dużo czasu? Wszystkie płatności zaplanowane na cały miesiąc możesz wykonać za pomocą jednego przycisku – Wykonaj wszystkie.
Chcesz szybko założyć lokatę lub konto? Wystarczy tylko kilka kliknięć, by móc cieszyć się atrakcyjnym oprocentowaniem lokat oferowanych przez Idea Bank S.A. Za pomocą kilku kliknięć możesz również otworzyć konto, w tym takie za prowadzenie którego nie poniesiesz opłat wraz z darmowymi przelewami krajowymi przez Internet (Elixir).

Decyzją Bankowego Funduszu Gwarancyjnego z dniem 3 stycznia 2021 r. Bank Pekao S.A. przejął przedsiębiorstwo Idea Bank S.A z jego prawami i obowiązkami, z określonymi wyłączeniami. Wszystkie Twoje depozyty oraz pieniądze na rachunkach są bezpieczne i zostały w całości przeniesione do banku przejmującego. Bank Pekao S.A. zapewnia także obsługę udzielonych przez Idea Bank kredytów, w szczególności ich wypłatę oraz spłatę. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę internetową www.pekao.com.pl/idea-bank/ lub skontaktuj się z infolinią:• Idea Banku – w zakresie obsługi produktów Idea Banku: +48 22 101 10 10• Banku Pekao S.A. – w zakresie informacji na temat wprowadzanych zmian oraz produktów Pekao: +48 22 59 12 232; + 48 801 365 365

What’s New

Version 48.2.2

Poprawa błędu z logowaniem biometrycznym Face ID

Ratings and Reviews

3.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

Kamil Rogowiec ,

Crash

Aplikacja się crashuje co chwilę - nie da się używać na iOS 13

Grzesiek Ku ,

Aplikacja nie dzialaja

iOS 13 nie da się używać aplikacji.

Jasiegm ,

Nie działa

Aplikacja nie działa, wyskakuje komunikat o konieczności instalacji najnowszej wersji, ponowna instalacja nie pomaga...

App Privacy

The developer, Idea Bank SA, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like