iPhone Screenshots

Description

iLibri-Shqip - platforma e pare mbareshqiptare per librat e lexuar ne gjuhen shqipe (Audiobooks), tani e pranishme per iOS.Ne iLibri-Shqip do te degjoni libra te perzgjedhur te Historise se Shqiperise, mbi figurat e njohura si heroi yne i madh Skenderbeu, Kanuni dhe Kultura e kombit ne shekuj, si dhe librat me te perzgjedhur te letersise boterore te lexuar nga zerat mahnites te aktoreve te Teatrit Kombetar te Tiranes. ILibri-Shqip pasurohet cdo dite me kryeveprat e letersise shqiptare dhe boterore. iLibri-Shqip eshte zeri i shqiptareve.
Ne iLibri-Shqip librat shkarkohen dhe mund te degjohen edhe pa pasur qasje ne internet.

What’s New

Version 2.1

- We reduce the price of our books

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

Information

Seller
Rex Solution DOOEL
Size
13.2 MB
Category
Books
Compatibility

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free
In-App Purchases
  1. Skenderbeu nga Sabri Godo $11.99
  2. Skenderbeu nga Sabri Godo $1.99
  3. Skenderbeu nga Sabri Godo $0.99

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like