Screenshots

Description

-Shikoni te gjitha produktet ne kohe reale
-Hyni ne applikacion me facebook, email, google, numer telefoni dhe shenje gishtash
-Shtoni dhe menaxhoni adresat tuaja fizike
-Favorizoni tek lista juaj e deshirave produket qe ju pelqeni.
-Kerkoni me tekst dhe ze ne applikacion
-Blini direkt nga smartfoni juaj
-Asistence Chati me Whatsapp
-Kontrolloni produktet e blera
-Shikoni shitesit qe ofrojne produktet
-Njoftime per oferat e reja
-Shperndarje produktesh
dhe shume opsione te tjera i gjeni tek aplikacioni lider ne blerjet online ne SHQIP?RI.

Shkarkojeni tani dhe perfitoni oferat e fundit.
Me Immense Platform fokusi kryesor jeni ju!

What’s New

Version 1.2

Bug Fixes and performance enhancement.

Information

Seller
IMMENSE GROUP SH.P.K.
Size
70.4 MB
Category
Shopping
Compatibility

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English, Arabic

Age Rating
Rated 4+
Copyright
Copyright © 2019 Immense Group. All Rights Reserved
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer