Screenshots

Description

Bohouš je aplikace, která vás upozorní na zbytečně drahé havarijní pojištění nebo prozradí, kolik doplatíte za vodu na konci roku.

Víte, například, kolik protopíte přes vánoční svátky? A jaká je vaše ekologická stopa? Registrace je snadná. Bohouš je službou pro celou vaši domácnost:

Moje Energie: Aplikace Bohouš dokáže vaši spotřebu ukázat, porovnat s podobnými domácnostmi a ještě vám řekneme, kolik doplatíte na konci roku na zálohách. Pomůžeme vám pochopit, co spotřebu ovlivňuje a jak můžete šetřit ve spotřebě i platbách za energie.

Moje Pojistky: Každý rok se hodnota vašeho auta sníží a havarijní pojistka zůstává stejná. Je to správně? Pojistky, které nám svěříte, za vás nejdříve ověříme u vaší pojišťovny. Následně vám je vložíme do klientského portálu, kde nad nimi máte přehled. Odhalíme souběh více pojistek a blíží-li se datum výročí, nabídneme vám její přesjednání.

Moje dokumenty: Také po vás už v servisu chtěli vidět techničák, který si doma hověl v krabici s dokumenty? A opravdu tam vlastně ještě je? Mít všechny osobní a rodinné dokumenty stále u sebe je nebezpečné a nepohodlné. Vyfoťte dokumenty do osobního šanonu v aplikaci a nenechte se překvapit požadavkem na číslo pasu nebo diplom z vysoké.

What’s New

Version 3.15.0


- Doplněny informace ke spořičům vody (obsah a stav objednávky)
- Doplněna sekce fotovoltaika
- Vylepšena synchronizace změn u dokumentů a energetiky
- Synchronizace finančních produktů společnosti Akronet
- Vylepšeno rozhraní pro nové uživatele
- Doplněn odkaz na "Zásady ochrany osobních údajů"
- Upraven layout karty se seznamem měřidel na Dashboardu
- Doplněna nápověda pro odeslání požadavků na změnu
- Další novinky a změny

App Privacy

The developer, ZEUS solutions s.r.o., indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Contact Info

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like