iPhone Screenshots

Description

Bohouš je aplikace, která vás upozorní na zbytečně drahé havarijní pojištění nebo prozradí, kolik doplatíte za vodu na konci roku.

Víte, například, kolik protopíte přes vánoční svátky? A jaká je vaše ekologická stopa? Registrace je snadná. Bohouš je službou pro celou vaši domácnost:

Moje Energie: Aplikace Bohouš dokáže vaši spotřebu ukázat, porovnat s podobnými domácnostmi a ještě vám řekneme, kolik doplatíte na konci roku na zálohách. Pomůžeme vám pochopit, co spotřebu ovlivňuje a jak můžete šetřit ve spotřebě i platbách za energie.

Moje Pojistky: Každý rok se hodnota vašeho auta sníží a havarijní pojistka zůstává stejná. Je to správně? Pojistky, které nám svěříte, za vás nejdříve ověříme u vaší pojišťovny. Následně vám je vložíme do klientského portálu, kde nad nimi máte přehled. Odhalíme souběh více pojistek a blíží-li se datum výročí, nabídneme vám její přesjednání.

Moje dokumenty: Také po vás už v servisu chtěli vidět techničák, který si doma hověl v krabici s dokumenty? A opravdu tam vlastně ještě je? Mít všechny osobní a rodinné dokumenty stále u sebe je nebezpečné a nepohodlné. Vyfoťte dokumenty do osobního šanonu v aplikaci a nenechte se překvapit požadavkem na číslo pasu nebo diplom z vysoké.

What’s New

Version 3.0.1

- Vylepšená registrace nového uživatele
- Nová verze synchronizace dokumentů a měřidel
- Vylepšené uživatelské rozhraní

Information

Seller
ZEUS solutions s.r.o.
Size
230.7 MB
Category
Utilities
Compatibility

Requires iOS 11.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

Czech

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like