iPhone Screenshots

Description

Bu hikayenin sonu yok!

Infinity Stories ile oluşturulan hikayelerin kırılımlarını takip ederek sonsuz bir hikayenin parçası olabilirsin ve sen de yeni kırılımlar yaratabilirsin.

Kolektif olarak oluşturulan hikayenin her parçası 2 seçenek ile sonlanıyor ve her seçenek yepyeni bir yola açılıyor. Dilersen hikayelerin tamamını okuyabilir ve tek bir orijinden çıkan yüzlerce farklı sonu keşfedebilirsin.

Kısacası, Infinity Stories daha önce karşılaşmadığın türden bir hikaye uygulaması.

What’s New

Version 1.3.0

Kabul ediyorum biraz geciktim, uzun süredir güncelleme alamadığının da farkındayım ama emin olabilirsin ki geçen zaman içerisinde hiç boş durmadım ve sana daha iyi bir uygulama sunabilmek için var gücümle çalıştım. Belki tümünü sayamam ama bu güncellemeyle;
* iOS 11 ile tam uyumlu oldum. Bu beni biraz yordu ama senin için buna katlanmam gerekiyordu.
* Yeni kırılım yazma ekranımı tamamen değiştirdim. Önceki yazma ekranım da kötü değildi ama kabul edelim biraz yetersiz kalıyordu.
* Bunlar dışında yazma alanlarıma da bazı kurallar eklemem gerekti. Biliyorsun artık yalnız değiliz ve bazı kurallar ve standartlar belirlememin zamanı gelmişti.
* Daha anlaşılabilir olmak için tüm metinlerimi ve hitap şeklimi de elden geçirdim. Bence böylesi daha sıcak ve daha samimi oldu. Ne dersin?
* Ve sana gösteremedim daha bir sürü görsel ve performans iyileştirmem oldu. Artık çok daha stabil ve güçlüyüm…

Sen olmasaydın bunların hiçbiri olamazdı. Kendinle gurur duymalısın. Bana dilediğin zaman info@infinitystories.com e-mail adresimden ulaşabilirsin. Bana yazmaktan sakın çekinme. Senin kadar olmasa da yazacağın her mail, göndereceğin her geri bildirim benim için çok değerli. Dilersen beni sosyal medya hesaplarımdan da takip edip, boş vakitlerinde stalklayabilirsin. Sosyal medya hesaplarımı websitemden bulabilirsin.

Artık bana ayrılan sürenin sonuna geldim.

Yeni güncellemede tekrar görüşene dek hoşçakal.

Information

Seller
ismail ilkhan nural
Size
37.8 MB
Category
Entertainment
Compatibility

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
12+
Infrequent/Mild Profanity or Crude Humor
Infrequent/Mild Sexual Content and Nudity
Infrequent/Mild Cartoon or Fantasy Violence
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like