iPhone Screenshots

Description

Interesujesz się tematyką Bitcoin? Chcesz pogłębić swoją wiedzę na ten temat?Aplikacja infoBTC z pewnością Ci się spodoba.
infoBTC to wszystkie informacje ze świata Bitcoin w jednym miejscu. Pozwoli ona Ci na przeglądanie artykułów o wspomnianej tematyce zarówno z polskich jak i z zagranicznych stron, dzięki czemu będziesz zawsze na bieżąco.
Dostępne polskie oraz zagraniczne strony to m.in.: bitcoin.pl, bitcoinet.pl, money.pl, coinformacje.pl, cointelegraph.com, insidebitcoins.com, bitcoinmagazine.com, letstalkbitcoin.com, cryptocoinsnews.com czy coindesk.com.

Ponadto, aplikacja pozwala sprawdzić ceny bitcoina na wielu polskich oraz zagranicznych giełdach (dostępne giełdy: bitbay.net, bitmarket.pl, bitcurex.com, bitstamp.net, btc-e.com, okcoin.com, bitfinex.com).

Dostępny jest również BitKalkulator, który pozwala na przeliczenie wartości bitcoina na waluty: PLN, EUR, USD, w zależności od wybranej giełdy.

W aplikacji można również zobaczyć statystyki Bitcoin, m.in. kapitalizację rynku czy ilość wykopanych dotychczas bitcoinów.

Możliwe jest ustawienie powiadomień w momencie przekroczenia górnego bądź dolnego progu wartości bitcoina (dostępne giełdy: Polska - Bitbay.net - cena w PLN, Świat - Bitfinex.com - cena w USD).

What’s New

Version 1.2

- notification switches fix
- stock layout fix

Information

Seller
Bartosz Olszanowski
Size
25.5 MB
Category
Finance
Compatibility

Requires iOS 7.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English, Polish

Age Rating
17+
Unrestricted Web Access
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like