Zrzuty ekranu

Opis

Aplikacja umożliwia korzystanie z Fakturowania, Samodzielnej księgowości lub Biura rachunkowego ING. Pozwala w dowolnym miejscu wystawić i wysłać fakturę do kontrahenta. ING Office pozwala także na rejestrację klientom, którzy nie posiadają rachunku w ING Banku.


Ważne informacje:
- Masz już konto w Fakturowaniu lub Samodzielnej księgowości? – pobierz aplikację i zaloguj się pierwszy raz używając swojego loginu. 

-  Nie masz konta w Fakturowaniu lub Samodzielnej księgowości? – zarejestruj się za darmo. 

-  Jesteś klientem Biura Rachunkowego ING? – zaloguj się do systemu, by poznać swój PIN i pobierz aplikację ING Office. 

-  Nie jesteś klientem Biura Rachunkowego ING? – zapoznaj się z ofertą. Fakturowanie oraz Samodzielna księgowość są dedykowane dla jednoosobowych działalności gospodarczych i spółek.
Biuro rachunkowe w ING zapewnia pełną obsługę kadrowo/płacową i jest dedykowane dla spółek rozliczających się za pomocą pełnych ksiąg rachunkowych. 

Co zyskujesz korzystając z Fakturowania w ING Office? Wygodne logowanie - jeśli chcesz, możesz ustawić logowanie biometryczne poprzez Face ID, Touch ID lub kod PIN. Koniec z wpisywaniem długich loginów i haseł.


Łatwe wystawianie faktur - szybko i bez problemu wystawisz fakturę, gdy odwiedzi Cię klient lub w dowolnym innym miejscu. Wystarczy połączenie z internetem.

Proste parowanie aplikacji – Aktywacja i łączenie aplikację mobilnej ING Office z Twoim kontem w ING Księgowość, pozwala na poznanie wszystkich możliwości systemu.

Profesjonalne dokumenty - nie musisz być księgowym, by wystawiać prawidłowe dokumenty. System rozmieści na fakturze dane, które mu podasz i stworzy klarowny, spójny szablon. Możesz też dodać logo swojej firmy lub pieczęć prewencyjną.


Pełen obraz finansów firmy i kontrola płatności - po zalogowaniu od razu widzisz, które z Twoich faktur czekają na zapłatę od kontrahenta i które sam musisz zapłacić. Dane przedstawione są przejrzyście i w klarowny sposób.


Natychmiastowa wysyłka faktur - mając w ręce telefon możesz od razu wysłać swojemu klientowi fakturę na maila, zaraz po wystawieniu. Z każdego miejsca i o każdej porze.


Koniec z przepisywaniem dokumentów - gdy tylko klient przekaże Ci fakturę, wystarczy że zrobisz jej zdjęcie. ING Office potrafi odczytać jej treść i przygotować dane do przelewu. Możesz też dodawać faktury w plikach .pdf, .jpg i .png.


Twoja baza dokumentów - koniec ze żmudnym wyszukiwaniem faktur. Prosta w obsłudze baza dokumentów pozwoli Ci w mgnieniu oka odszukać właściwą fakturę.


Kontrahenci i produkty w jednym miejscu - wystarczy, że podasz NIP kontrahenta, a ING Office sprawdzi jego dane w bazie GUS i uzupełni wszystkie istotne informacje. Możesz dodać własną bazę produktów z pliku lub wystawiać od razu faktury, wtedy system automatycznie doda je wprost z dokumentu.


Zgodność z literą prawa - zespół wykwalifikowanych księgowych dba o pełną zgodność faktur wystawianych w ING Office z przepisami.


Gwarantowane bezpieczeństwo - dzięki wysokiej klasy zabezpieczeniom, Twoje dane są zawsze bezpieczne.


Klienci Biura rachunkowego ING mogą, używając aplikacji ING Office, przekazywać faktury sprzedaży, kosztowe oraz dokumenty kadrowe do aplikacji ING KsięgowośćOnline – prosto w ręce opiekuna księgowego i/lub kadrowego.
Dzięki odpowiednim zabezpieczeniom (szyfrowane protokołem, certyfikowane połączenie między aplikacjami oraz logowanie dedykowanym kodem PIN) dane Twojej firmy będą zawsze bezpieczne.

Co nowego

Wersja 2.3.13

Minor improvements

Prywatność w aplikacji

Deweloper (ING Uslugi dla Biznesu S.A.) nie podał Apple szczegółów dotyczących zasad ochrony prywatności oraz przetwarzania danych. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z zasadami ochrony prywatności dewelopera.

Brak informacji

Podczas zgłaszania kolejnego uaktualnienia aplikacji deweloper będzie musiał podać informacje dotyczące ochrony prywatności.

Informacje

Sprzedawca
ING Uslugi dla Biznesu S.A.
Wielkość
84 MB
Kategoria
Finanse
Zgodność

Wymaga systemu iOS 8.0 lub nowszego. Zgodność z urządzeniami: iPhone, iPad oraz iPod touch.

Języki

Polski, Angielski

Wiek
4+
Prawa autorskie
Cena
Gratis

Obsługuje

  • Chmura rodzinna

    Po włączeniu Chmury rodzinnej z aplikacji tej będzie mogło korzystać do sześciu członków rodziny.

Podobna muzyka