iPhone Screenshots

Description

innogy go! to największy elektryczny car sharing w Polsce i jeden z największych w Europie. Na ulicach Warszawy czeka na Ciebie 500 elektrycznych BMW i3. Kiedy potrzebujesz samochodu, wybierasz w aplikacji jedno z naszych BMW i3, jednym kliknięciem rezerwujesz je i wynajmujesz na minuty. Możesz jeździć, gdzie chcesz. Na koniec podróży, parkujesz auto na miejscu parkingowym w strefie innogy go!, tam gdzie Ci wygodnie.

W car sharingu innogy go! masz prosty sposób rozliczeń. Płacisz tylko za przejechane minuty. Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów – nie płacisz za przejechane kilometry, za miejskie parkowanie, ubezpieczenie czy mycie samochodów. Nie przejmujesz się również ładowaniem auta – tym zajmujemy się my!

Wiele korzyści dla Ciebie i miasta, w którym mieszkasz.

• Przemieszczasz się komfortowym BMW i3 po mieście, bez konieczności posiadania swojego samochodu.
• Jeździsz buspasami, dzięki czemu nie stoisz w korkach i szybciej docierasz do celu.
• Nie płacisz za parkowanie w miejskiej strefie parkowania.
• Dbasz o powietrze w Warszawie – nasze auta podczas jazdy nie emitują spalin.
• Nie emitujesz hałasu w mieście – elektryczne samochody są bardzo ciche.
• Korzystając z car sharingu przyczyniasz się do zmniejszenia liczby samochodów w mieście, a w efekcie wspierasz walkę ze smogiem.

Elektryzujące doświadczenie z innogy go!

Samochody, które wybraliśmy do usługi innogy go! to elektryczne BMW i3. Komfortowe, ciche, dynamiczne i spełniające najwyższe standardy jakości. Są także przyjazne dla środowiska. Nie emitują lokalnie spalin, a do ich produkcji wykorzystywana jest energia ze źródeł odnawialnych. Co więcej, w 95% nadają się do recyklingu.

Do wynajmu auta potrzebujesz tylko telefonu

Do skorzystania z usługi e-car sharingu potrzebujesz aplikacji innogy go! na swoim telefonie. Na mapie wyszukujesz samochód najbliżej siebie i rezerwujesz go. Masz 15 minut na dotarcie do niego. Jak już jesteś na miejscu, skanujesz telefonem kod QR i wynajmujesz auto na minuty. W trakcie wynajmu możesz zaparkować samochód nie kończąc wypożyczenia. W takiej sytuacji parkujesz, gdzie chcesz na miejscu parkingowym, a opłata zmniejsza się do opłaty postojowej. Zaznaczasz tę opcję w aplikacji wybierając opcję POSTÓJ.

innogy wprowadza do Warszawy nowy wymiar mobilności!

Wynajem w pełni elektrycznych samochodów wprowadza do Warszawy firma innogy, która od lat z powodzeniem rozwija segment e-mobility w Polsce, tworząc sieć stacji ładowania pojazdów elektrycznych oraz oferując usługi i produkty mające na celu popularyzację transportu elektrycznego. W odpowiedzi na rosnącą społeczną świadomość ekologiczną, innogy zdecydowało się wprowadzić dla mieszkańców Warszawy możliwość sprawnego, komfortowego, a przede wszystkim niskoemisyjnego poruszania się po mieście.

What’s New

Version 1.5.0

Od teraz samochód poczeka na Ciebie tyle, ile potrzebujesz – w nowej wersji aplikacji wprowadzamy możliwość płatnego przedłużania rezerwacji. Sprawdź też nowe menu dostępne z poziomu mapy i ustaw alarm, który powiadomi Cię, gdy samochód pojawi się w Twojej okolicy.

Ratings and Reviews

4.4 out of 5
44 Ratings

44 Ratings

Lelik200 ,

Registration without PESEL

Could you make a registration without PESEL? You can replace it with the passport or NIP. Foreigners usually do not have PESEL and it is not mandatory by polish law.

Rafsterski ,

Time wasters

I took time to register but did not get the confirmation within 24hrs, as promised. I had to call the info line to find out that I will not be able to use the carshare because I don’t have an “European” driving license (I have a US license). According to the Regulations what is required is “a category B driving licence recognized pursuant to the Polish law for at least 6 months”. Poland does recognize US driving license (along with the International Permit) so clearly somebody didn’t do their homework. In any case, it would save time if innogy were clear and explicit about the requirements. Very disappointing experience indeed.

Developer Response ,

Hello, as our terms and condidions state in art.15: "If the User holds a driving licence issued by a country which is not a member of the
European Union, he will be asked to send a photo of the international driving licence". So that for non EU citizens it is necessary to have an International Driving Licence in order to use innogy go! vehicles. We are sorry you faced such problems while using our app.

Jukimi ,

Excellent Sevice

Friendly and helpful service in English. Easy to follow sign up and car rental process.

Developer Response ,

Thank you very much for your opinion :) We hope you have a great time with innogy go!

App Privacy

The developer, innogy Polska S.A., indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer's privacy policy.

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Location
  • Contact Info
  • User Content
  • Identifiers
  • Usage Data
  • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

Information

Seller
innogy Polska S.A.
Size
327.5 MB
Category
Travel
Compatibility

Requires iOS 11.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English, Polish

Age Rating
4+
Location
This app may use your location even when it isn't open, which can decrease battery life.
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like